2737
2739
میخوای چیکار کنی مثلا که حل شه 😂

😂😂

تو پایان هر جستجوی منی💖                                                            به آرزوهای قشنگم قول رسیدن دادم                                       ❌درخواست دوستی قبول نمیکنم اگه صحبتی هست همین جا مطرح کنید👻     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
بدبخ خیلی زود نوه دار شده😐🤦‍♀️

هم خودش زود ازدواج کرده و بچه دار شده

هم دخترش

البته اینم بگم که خالم از لحاظ قرتی بودن و جوونی ، خیلی آپدیته

پیکرتراشی ، عمل بینی و ابرو و شقیقه و و و

سفرهای خارجی

لباسای خفن

و

و

و

اصلا بهش نمیاد که مادربزرگ باشه

خیلیم بی تربیته 😂😂😂

از بعضی کاربرا يه اسكرين شاتايی تو گوشیمه كه فقط دوس دارم باهاتون به مشكل بخورم!  😂🤌🏻                                    
واقعا؟؟ اخه نوه ب ادم حس پیری میده و ادم باید یکم مسن باشه اینحوری شکسته تر میشن

آره واقعا الان همه ی دهه شصتی های فامیل ما نوه دار شدن . دیگه تقصیر خودشونه که زود راضی میشن با ازدواج بچه هاشون . من و خواهرام به شدت پشیمون هستیم از ازدواج تو سن کم . اتفاقا خیلی هم به خودشون میرسن و میگن نوه ها حق ندارن ما رو مادر بزرگ صدا کنن ما جوون هستیم باید بگن مامان

الان باید داماد داشته باشی🤣🤪🤪

دختر من قصد ازدباج نداره، قراره ادامه تحصیل بده 😌😎

1ماه پیش مبلامونو عوض کردیم ،اونارودوست داشت، میگفت مامان دورننداز، من ازدباج میکنم اونو میدی من ،،بچم قانعه 😅😅😅💔

💕🤍ممنونم‌اجازه‌دادی‌که باتو زندگی‌کنم💜☺️
2706