2733
2734
عنوان

لازانیا

102 بازدید | 11 پست

میشه طرز تهیه شو بگین اخه اولین باره میخولم درست کنم 😋😋😋

برای اینکه پسرم همیشه سالم و سلامت باشه صلوات مهمونم میکنی 👶انشالله بحق امام رضا همه منتظرا دامنشون سبز بشه الهی آمین 🤲🤰🤱
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

والا منم فقط ی بار درست کردم اونم اصلا خوب نشد هیشکی نخورد همه رو ریختم دور وشد درس عبرتی برام ک دیگه سمتش نرم😂😂😂

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥
2742
با فیلم ببین بهتر متوجه بشی 

اخه اونا خیلی چیزای گرون میریزن داخلش که خودش انقد گرون نیس 😂

برای اینکه پسرم همیشه سالم و سلامت باشه صلوات مهمونم میکنی 👶انشالله بحق امام رضا همه منتظرا دامنشون سبز بشه الهی آمین 🤲🤰🤱
والا منم فقط ی بار درست کردم اونم اصلا خوب نشد هیشکی نخورد همه رو ریختم دور وشد درس عبرتی برام ک دیگ ...

حالا ببینم من دیچکار میکنم چه گندی میزنم 😂😂

پودر سس بشامل رو آماده میکنیم میریزیم بین لایه ها

میشه یکم واضح تر توضیح بدی اصلا نفهمیدم 

2740
اخه اونا خیلی چیزای گرون میریزن داخلش که خودش انقد گرون نیس 😂

گوشت چرخکرده درست کن ب همراه سس بشامل ورق لازانیا رو بچین تو ظرف لایه لایه مواد و سس رو بریز پنیر پیتزا هم فراوون بزن

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری
حالا ببینم من دیچکار میکنم چه گندی میزنم 😂😂

ن دیگه سعی کن خوب درست کنی💙

من کلی هزینه کردم چن سال پیش نزدیک ب 200تومن

همه رو ریختم رفت حیف پول ب خدا😁

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥

مواد میانی مثل سوسیس ریز شده سرخ شده.. فلفل دلمه ای ریز شده. قارچ سرخ شده.. گوشا چزخ کرده با پیاز رنده که سرخ شده باشه و کمی بهش رب و زردچوبه زده باشی.

اول کف تابه سس بسامل میریزم. ورقه لازانیا. مواد گوشتی که بالا گفتم.روش پنیر پیتزا و روش اویشن میپاشم.

دوباره سس بشامل.. روش ورق لازانیا .. مواد گوشتی.. اویشن‌.سس

سس بشامل ... ارد و  خیلی کم تفت میدم با حرارت خیلی کم تفت میدم.‌. میزارم تو همون ظرف خنک بشه.بهش شیر سرد اضافه میکنم.حرارت و روشن میکنم. توش کره میندازم. حرارت کم. مدام حب میزنم.مث ماست شل شد.خاموش کن‌.

من دیگهورق و نمیجوشونم. چون سس داره نرم میشه.

روی درشو فویل بگیر بزار توف . یادر ماهیتابه روبزن

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
میشه یکم واضح تر توضیح بدی اصلا نفهمیدم 

یه سس وجود داره اسمش بشامل هست

ما پودر این سس رو بصورت بسته بندی از فروشگاه تهیه کردیم و با شیر طبق دستور خودش آماده کردیم و ریختیم روی نون لازانیا