2737
2739
عنوان

عید نوروز من

173 بازدید | 16 پست

سلام خانمهای گل عید همگیتون مبارک باشه.

کسایی که منو میشناسند تو این سایت میدونن چقدر برای پسرم سختی و ناراحتی کشیدم. خداراشکر پسرم حالش بهتر شده بردیمش طب سنتی. ما هر سال عید به اجبار میایم شیراز خونه مادرشوهر. فقط و فقط بخاطر پسرم چون دوست داره اینجارو. وگرنه من اصلا دلم نمیخاد بیام‌. مادرشوهرم یه آدم بی درک هست متاسفانه. از همگی تو این شبها التماس دعا دارم. برای آرامش دلم و سلامتی پسرم دعا کنید ممنونم

پسر قشنگم و دختر نازم همه انگیزه من شما دوتا هستید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
اگه پیامم دیدی توروخداجوابم بده مامانم استفراغ داره چه قرص ضدتهوعی بدیم بالانیاره

تو خصوصی پیام‌بدید جواب میدم 

تو خصوصی پیام‌بدید جواب میدم 

سلام مهدیس جانم

خوبین؟

خیلی شما میاین تو ذهنم و حس میکنم خیلی ب همدیگه نزدیک هستیم بصورت قلبی

امیدوارم حال شازده پسرتون لحظه به لحظه بهتر بشه و قلبتون بیشتر آرامش بگیره گلم

برا سلامتی فرزند دلبندم که تیکه ای از وجودم هست،دعا کنین...خدا حاجت دل همتونو بده و زندگی سرشار از آرامش داشته باشین.لطفا نپرسین بیماریش چیه■□●○به امید روزی که بیام بگم بچه م شفا گرفت. دعا کنین، با امید به خدا دعا کنین
سلام مهدیس جانم خوبین؟ خیلی شما میاین تو ذهنم و حس میکنم خیلی ب همدیگه نزدیک هستیم بصورت قلبی امی ...

سلام‌دوست عزیزم دل به دل راه داره من هم فکرشما هستم خداراشکر پسر من بهتره. پسر شما چطوره خوبه؟

سلام‌دوست عزیزم دل به دل راه داره من هم فکرشما هستم خداراشکر پسر من بهتره. پسر شما چطوره خوبه؟

ان شاءالله همیشه پسرتون تندرست باشه

آره خداروشکر پسر منم بهتره ب دعای خیر شما

برا سلامتی فرزند دلبندم که تیکه ای از وجودم هست،دعا کنین...خدا حاجت دل همتونو بده و زندگی سرشار از آرامش داشته باشین.لطفا نپرسین بیماریش چیه■□●○به امید روزی که بیام بگم بچه م شفا گرفت. دعا کنین، با امید به خدا دعا کنین
2706