2737
2734

ازوقتی تصمیم گرفتم نادعلی بخونم حاجتموبگیرم 

ازاونوقت اینقدرتاپیک نادعلی می ببینم

❌مرداسایت نیایدتوتاپیکم ریپ هم نزن ❌درخواست دوستی هم نده باتچکر🤗هیچ وقت کسی را بخاطر نژاد،چهره،پدرومادرش زادگاهش مسخره نکنید؛ چون انسان هیچ حق انتخابی درمورد انها ندارد♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

برای حاجت میخای

یابازگشت عشقت؟؟

❌مرداسایت نیایدتوتاپیکم ریپ هم نزن ❌درخواست دوستی هم نده باتچکر🤗هیچ وقت کسی را بخاطر نژاد،چهره،پدرومادرش زادگاهش مسخره نکنید؛ چون انسان هیچ حق انتخابی درمورد انها ندارد♥️
برا چه کاری میخوایی؟؟ من دوبار خوندم برای بازگشت یه شخصی ولی دیگه نمیخونم  چه فایده برگرده هم ...

منم برای یکی دوستش داشتم میخاستم بخونم 

ولی منصرف شدم چراادم سمی روبرگردونم 

برای مشکلاتم میخونم

2738

من هر وقت خوندم حاجت گرفتم

بعضی جاها خوندم ۷ بار خونده بشه بعضی جاها ۹ بار

من اکثرا ۷ بار میخونم ولی شده حتی یکبار هم خوندم و دست خالی برنگشتم 

فضای مجازی رو باور کردی ؟ پس تا ابد واقعی ها رو تجربه نمیکنی :)  
من هر وقت خوندم حاجت گرفتم  بعضی جاها خوندم ۷ بار خونده بشه بعضی جاها ۹ بار من اکثرا ۷ بار می ...

میشه برامنم بخونی یبارلطفا؟

من بجزنادعلی کلی ختم دیگم برداشتم وهیچ جوابی نگرفتم 

2706