2733
2734
عنوان

رابطه با آدم دوقطبی اشتباهه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 251 بازدید | 27 پست
عاشقش شده و عشق کوره متاسفانه  زندگی کردن (ازدواج) با همچین ادمی بسیار سخته که اگر دوستتون از ...

فکر میکنم همینطوره چون جانب داریشو میکرد 

منم زیاد نمیتونم باهاش صحبت کنم درگیر کنکورمم نگران ایندشم این چندماه تو نبود من گند بزنه به زندگیش 

این کاربری دست دو تا دوسته که ممکنه تاپیک هاشون به هم ربطی نداشته باشه🤗
اگه تا آخر عمر مجرد بمونه با مجردی زندگی کنه و با مجردی بمیره و خوراک سوسک و مورچه و موریانه بشه بهت ...

اصلا بابا رفیقم از اونایی هست که مطمینم خیلی بهتر از این پیشنهادش میدن 

ولی با این آقا اوکی شده 

گرچه پسره دارو مصرف می‌کنه اما بازم احتیاط باید کرد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه اگه داروهاشو سروقت و با دوز کافی بخوره مثل آدم های معمولیه..برادر منم مبتلا هست با دارو کنترل شده

ازدواج کردن داداشت عزیزم ؟

آره میگه دارو میخوره تحت درمانه چند ساله 

پسر خوبیه بزرگترین مشکلش همینه 

یاخدا این که بیشتر علائم پارانوییده  وای ترسیدم من یکی  دوستت هم داشت عزیزم؟

دوست داشتن ؟😂 میمرد برام ب قول خودش وای اگه بدونی چجوری روان منو دستکاری کرد من ی دختر آروم خوشحال مهربونه بودم از اونایی بودم ک همش اشکام جمع میشد برای ی مورچه هم ک‌پا بذاری روش گریه میکردم تبدیلم کرد به ی آدم بی قلب بی احساس سنگ که کار هرشبش گریه بود کنار چشام زخم شده از بس گریه کردم الان دیگه گریه هم نمیتونم بکنم چون سرم کاما

2728
ازدواج کردن داداشت عزیزم ؟ آره میگه دارو میخوره تحت درمانه چند ساله  پسر خوبیه بزرگترین مشکلش ...

نه مجرده😔 داداش منم چند ساله دارو میخوره

هرکس ب طریقی دل مامیشکند..بیگانه جدادوست جدا میشکند..😔
فکر میکنم همینطوره چون جانب داریشو میکرد  منم زیاد نمیتونم باهاش صحبت کنم درگیر کنکورمم نگران ...

اگر حرفتون رو نمیپذیره میتونید ازش بخواد یک جلسه تنها مشاوره بره تا مشاوره اگاهش کنه دیگه بقیه اش تصمیم و انتخاب خودشه

فضای مجازی رو باور کردی ؟ پس تا ابد واقعی ها رو تجربه نمیکنی :)  
عزیزم اگه برات ممکنه یکم بیشتر از رفتاراش بگو که من واسه دوستم کپی کنم   واقعا نگرانش شدم با ...

والا اصلا جوری زندگی من ریخته بهم که نمی‌دونم کجاشم یعنی ببین خریت از خودمه خریت از منه که گذاشتم هر غلطی خواست بکنه روی احساسم و وجودم پا بذاره ببین جون منو قسم میخورد جون منی ک می‌گفت واسش خیلی عزیزه و همون کار رو میکرد ک میدونست من با اون کار نابود میشم بش میگفتم بابا با فلان دختر نگرد چرا نمی‌فهمی خوشم نمیاد می‌گفت اوک باشه جون منپ قسم میخورد دوروز دیگه تولد همون دختر پیداش میکردی حالا به درک ب جهنم که رفته بود وقتی رفته بود ک من تو سخت ترین موقعیت زندگیم بودم خجالت نمی کشید واقعا با این کاراش تهشم منو مقصر میدونست این آدم منو از زندگیم گرفت همه بهم میگن تغییر کردی اندازه ده سال تو دوسال بزرگ شدم شاید لحظه های خوبم داشتیم اما هرشب دعوا بود هر شب دعوا ک تو منو دوست نداری آره تو زوری موندی من وقتی حتی روحمم خبر نداشت داده بود شماره منو ب ی نفر منو چک میکرد ک چیکار میکنم تو گوشی حالم ازش بهم میخوره

والا اصلا جوری زندگی من ریخته بهم که نمی‌دونم کجاشم یعنی ببین خریت از خودمه خریت از منه که گذاشتم هر ...

بمیرم برات چقدر سخت بوده واست 

اگه هنوز باهاش تو رابطه ای کاش تمومش میکردی همه چیو 

خودت داری داغون میشی چون 

با این چیزایی که شما میگی احتمالا دارو هم مصرف نمی‌کرده و خود سر بوده کلا

2738
اگر حرفتون رو نمیپذیره میتونید ازش بخواد یک جلسه تنها مشاوره بره تا مشاوره اگاهش کنه دیگه بقیه اش تص ...

آره عزیزم این تصمیم خوبیه...

نه مجرده😔 داداش منم چند ساله دارو میخوره

عزیزم 🥺

امیدوارم خوب شه به زودی و بتونه تشکیل خانواده بده ایشالا❤️

من نظرم با همه متفاوته چون اکثریت هیچ اطلاعاتی درباره این بیماری ندارن اسن بیماری قابل کنترله و اگر یکی آنقدر بی علافه هستش که طرف مریضه یا هرچی همون بهتر که بره عشق همه چیزو حل میکنه و ایم بیماری هم قابل کنترل و به کسی آسیب نمیزنه یکم قبل نظر دادن درباره زندگی دوتا آدم تحقیق کنید دوقطبی یعنی یه مدت طرف اقسردست یه مدت شاده که این قابل کنترله 

بمیرم برات چقدر سخت بوده واست  اگه هنوز باهاش تو رابطه ای کاش تمومش میکردی همه چیو  خودت ...

خدا نکنه عزیزم 

دارو مصرف می‌کرده قرص می‌خورده سابقه خودکشی هم دوبار وقتی من باهاش بودم داشته حساب کن ببین چقدر عذاب کشیدم من اون دوبار مردم و زنده شدم خدا بگم چیکارش کنه چقدر بخشیدمش و برگشتم اما این بار میگم تمومه اگه دلم حالیش بشه منم فکر میکردم همه چی گل و بلبلع همین ک اون پسر ب من لطف کنه خیانت نکنه ازم عکس اونجوری نخواد بهشته اما نه خوب بودن رو باید توی اخلاق و طرز برخورد و موقع عصبانیت دید وقتی عصبانی میشد هرچی از دهنش در میومد می‌گفت بعدم به غلط کردن می افتاد والا دل من حالیش ک نیست همون موقع می‌شکنه حالا تو هی بیا بگو ببخشید