2737
2734

اومد یهو هوشیار شدم گفتم کیه این موقع جواب نداد تپش قلب گرفتم گفتم تا خودم نگاه کنم اروم بخوابم رفتم جلوش نگاه کردم همکار خانمش بود این موقع شب نوشته من رفتم مشتری هم اومد 😑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چ دلیلی داره این موقع شب پیام بده؟

یه صلوات مهمونم میکنی؟❤️🌱میشه برام دعاکنین زودتر دوباره مامان بشم😔❤️ توخدای پنهان منی👫🏻👨‍👩‍👦  دختر از ترک های پوستی روی پاهات خجالت میکشی؟ به این فکر کن که روی پاهات موج های دریایی تشکیل شده!قشنگه نیست؟

الان مشتری چه وقته

تو پایان هر جستجوی منی💖                                                            به آرزوهای قشنگم قول رسیدن دادم                                       ❌درخواست دوستی قبول نمیکنم اگه صحبتی هست همین جا مطرح کنید👻     

حالا حساس نشو اگه چیزی از شوهرت ندیدی

ولی آخه زشته روابط کاری تو همون ساعات کاری نمونه وب این ساعت کشیده بشه

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥
2740
نمیدونم واقعا

حتما پیگیر شو صبح 

یه صلوات مهمونم میکنی؟❤️🌱میشه برام دعاکنین زودتر دوباره مامان بشم😔❤️ توخدای پنهان منی👫🏻👨‍👩‍👦  دختر از ترک های پوستی روی پاهات خجالت میکشی؟ به این فکر کن که روی پاهات موج های دریایی تشکیل شده!قشنگه نیست؟

یاد خودم افتادم..چند ماه بعد عقد نصف شب گوشی شوهرم زنگ زد و خواستم بردارم قطع شد بعدش یه پیام اومد که نوشته بود میشه جوابم بدی جیگر..😐نگو خانوم دوست دختر سابقش بوده..از زبون شوهرم کشیدم بیرون

حالا فردا پیگیری کن ببین چی به چیه

هرکس ب طریقی دل مامیشکند..بیگانه جدادوست جدا میشکند..😔
شایدرمزی حرف زدن    

بهم گفت ک امروز میخواسته مرخصی بگیره صاحب مغازه هی میگفته شلوغ میشه و اینا اونم ولی پا فشاری کرده مرخصی گرفت رفت گفت پیام داده ببینه واقعا شلوغ بوده یا نه

حالا حساس نشو اگه چیزی از شوهرت ندیدی ولی آخه زشته روابط کاری تو همون ساعات کاری نمونه وب این سا ...

اره چیزی ندیدم ولی گفت اینا تا دیر وقت دور هم جم میشن اینا 

2706