2733
2734
عنوان

چقد بعضی اقایون بی درک و فهمن☹

313 بازدید | 17 پست

یکی از اشناهای همسرم عید دیدنی اومد مام کلی احترام و پذیراییی بعد مهمونم نگهش داشتیم و بعدش بدرقه کردیم خمه چی عالی دوباره دیشب اخر شب تماس گرفت نزدیک خونتونم میشه شب بیام پیشتون 😐اومد شام دادم خوابید صبحونه خورد فلاکسشم پر کردم میوه و شیرینی راهشم گذاشتم باز امشب زنگ زد جواب ندادیم دیه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

یه آدم سمچ بود جای شکی نیست ولی ربطی به جنسیتش نداشت

من مسلمانم و شیعه و به همه ادیان احترام میگذارمشهید برای من یعنی امام حسین که در برابر ظلم قیام کردشهید یعنی حر که نگفت مامورم و معذور جانب حق رو گرفت و جاودانه شد====================اونایی که همه چی براشون گل و بلبله شاعر میگه*تو کز محنت دیگران بی غمی نشاید نامت نهند ادمی*
یه آدم سمچ بود جای شکی نیست ولی ربطی به جنسیتش نداشت

شوهرم میگه زیادی تحویلش گرفتی محبت اینا کردیم اینم دیده تحویلش میگیریم کویته دیه از خداخواسته حالا هی میخاد بیاد 

بسیار نرم و ساده درخواست خیلی کمتر کردن این کارشو بکنید از این آدم در آینده ضرر نمیرسه

اخه دلم نمیاد خیلی مهربونو خوش قلبه دلش میشکنه اونروزی ورداشته بستنی خریده اورده اخه خودش باید درک کنه دیه 🥺

پس رفت و آمد رو به بیرون از خونه منتقل کنید.

اخه همش سرکار حس میکنم کمبود محبت داره همش از برادراش اینا گلایه مبکرد مادر پدرش و... و هی میگفت بهم خیلی مهربونی زن داداش و... پووف خودمم گیر کردم 

2706