2733
2739

دارم میترکم هیچکسو ندارم بهش بگم نمیتونم جلو خودش گریه کنم میریزم تو خودم از یه طرف حامله ام ! گشتم مخاطب های گوشیمو کسی نبود ک بتونم بهش بگم اومدم اینجا خودمو خالی کنم 😭😭خواهرم زير ۳۰ سالشه مجرده دلم واسش کباب میشه دارم میترکم خدااااااا ب کی بگم ! خدایا یه بختی گیرش بیار ک بگه بهتر از این نمیشد خدایا سرطانش اوت نکنه ! ریشه اش رو برداشته ولی چون سنش کمه میگن احتمال اوت کردنش زیاده خدایا کمک کن بخیه هاشو دیدم مردم مردمممم ! بهش گفتم من باردارم چرا یه کمکی نمیکنی یدفعه جیغ زد گفت من دوبار عمل کردم تو ۳ ماه مردم بخیه هاشو نشون داد گریه کرد

من دو مورد دیدم که اونایی که سرطان پستان دارن ، سینه هاشونو کامل تخلیه میکنن و به زندگی ادامه میدن

در مورد خواهرتون این امکان وجود نداره ؟؟؟

انشالله با تخلیه ، سلامتی شونو به دست بیارن 🤲🏻🌱

سرطان پستان ، جزو سرطان های قابل درمانه

از بعضی کاربرا يه اسكرين شاتايی تو گوشیمه كه فقط دوس دارم باهاتون به مشكل بخورم!  😂🤌🏻                                    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

واقعا چه توقعی ازش داشتی؟؟؟!

مرهمش باش 

اول خودت محکم و قوی باش گریه هم نکن

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
2740

الهی بمیرم خیلی ناراحت شدم اسی جان ولی میدونی واسه کسایی مثل خواهرشما داشتن روحیه و انرژی بالا خیلی کارسازه انشالله نی‌نی بدنیا بیاد سرگرمش میشین همین بهتون انرژی مثبت میده

من دو مورد دیدم که اونایی که سرطان پستان دارن ، سینه هاشونو کامل تخلیه میکنن و به زندگی ادامه میدن ...

تخلیه کرده آره نصفشو ولی جوری تخلیه کرده ک کامل نبریدش ولی ظاهرش زشت و نا متقارن شده ولی ترس داره از اوتش 

تخلیه کرده آره نصفشو ولی جوری تخلیه کرده ک کامل نبریدش ولی ظاهرش زشت و نا متقارن شده ولی ترس داره از ...

انشالله خدا بهش سلامتی بده

از بعضی کاربرا يه اسكرين شاتايی تو گوشیمه كه فقط دوس دارم باهاتون به مشكل بخورم!  😂🤌🏻                                    
2706