2733
2734

همسایه هامون همه رفتن سفر.  کوچه خلوت و تاریک. همسایه بالاییمونم رفتن کلا هیشکی نیست. بعد کلا اینجا چون خونه ها کوچیک و بهم چسبیدس صدا خیلی میره میاد نمیشه بی وقت کاری کنی.  انقد چند روزه راحتم نصفه شب جارو میکنم لباسشویی روشن میکنم. داد میزنم بلند میخندم😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب حالا فعلا خوش بگذرون😂😂

تو پایان هر جستجوی منی💖                                                            به آرزوهای قشنگم قول رسیدن دادم                                       ❌درخواست دوستی قبول نمیکنم اگه صحبتی هست همین جا مطرح کنید👻     
2731

اپارتمان خالی هم باشه بازم من راحت نیستم فقط ویلایی راحتم من یه مدت آپارتمان بودم خیلی خودمو محدود کردم اعصابم بهم ریخت الان ویلایی زندگی میکنم راحتم اصلا نمیتونم تو اپارتمان دووم بیارم 

اپارتمان خالی هم باشه بازم من راحت نیستم فقط ویلایی راحتم من یه مدت آپارتمان بودم خیلی خودمو محدود ک ...

منم اپارتمان نیستم عزیزم.  تویه کوچه و محیط قدیمی ساخت و شلوغم خونه ها بهم چسبیده.  اصلا نمیشه حتی یه عطسه هم کرد صدات همه میفهمن

2740