2752
2739
عنوان

عروس شدم قاطی مرغا شدم رفت🤣😂🤣

| مشاهده متن کامل بحث + 745 بازدید | 42 پست

میدونی نظر من چیه؟اینهمه درس بخونیم آخرش باید ازدواج کنیم و بچه داری.پس چرا عقب بمونیم

البته این نظر منه.دوتایی هم میتونین پیشرفت کنین

ولی من هروقت بریدم و خسته شدم و فکر کردم ک دیگه نمیتونم ادامه بدم همین یه جمله اش منو نگه داشت تو در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمیکنه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

خوشبخت ترین بشید❤ 

سر سفره عقد برا ازدواج و خوشبختی ما مجردا دعا کن لطفا

ای آنکه در قلبمی و کنارم نه ! تو پنهانی ترین دلتنگی منی(H) خدایـــا ازت میخوام به دلش آرامش بدی،،، بهترینا قسمتش بشه، همیشه دلش شاد و لبش خندان باشه❤ ممنوعه ترینم همیشه دوستت دارم😘

[QUOTE=333538909]میدونی نظر من چیه؟اینهمه درس بخونیم آخرش باید ازدواج کنیم و بچه داری.پس چرا عقب بمونیم البته این نظ ...[/QUOTE

نهایت سعیمو کردم بهترینو انتخاب کنم و پدر و مادرمم قبولش کردن امید وارم همه خوشبخت بشن منم با اونا

ببین فقط بچه نمی خوای ؟ اونم بزرگ شده🧐  سرپرستی چی 🧐 از اینا که نمی بینی ولی خرجشو میدی 🧐

من دارم درس میخونم فعلا قصد سرپرستی ندارم

و اینکه پول ندارمم بی دلیل نییت😂😂😂😂😂

2740
[QUOTE=333538909]میدونی نظر من چیه؟اینهمه درس بخونیم آخرش باید ازدواج کنیم و بچه داری.پس چرا عقب بمو ...

عزیزم اینی ک میگم باور قلبیمه و ب قسمت خیلی اعتقاد دارم هرچی قسمت باشه قطعا خدا همونو سر راهمون میزاره امیدوارم خوشبخت بشی و همیشه دلت شاد باشه باهاش

ولی من هروقت بریدم و خسته شدم و فکر کردم ک دیگه نمیتونم ادامه بدم همین یه جمله اش منو نگه داشت تو در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمیکنه
من دارم درس میخونم فعلا قصد سرپرستی ندارم و اینکه پول ندارمم بی دلیل نییت😂😂😂😂😂

🥲حالا از کجا مادر پدر پیدا کنم ، هعی پیشونی کجا می‌شونی 

اگر مامانم اینارو ببینه  شیرشو حلالم نمیکنه 🤣 

خوشبخت شی عزیزم ، انشالله بهترین اتفاقات براتون بیافته ، و روز به روز به پای هم جوون تر شین

تو دانشجوی داروسازی ک تو تاپیکات حتی نمیدونی برای سقف دهانت ک زخم چی بزنی از بقیه کمک میگرفتی جلل خا ...

چرا میدونستم ولی شهر خودمون نبودم و روش سنتی میخواستم همچنین ادمایی باید همه جا باشه فکر کنم😐