2737
2734

پروازم ی جوریه ناهار تو فرودگاه باید باشم . ماه رمضونه اونجا بخورم بده ؟

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
اصلا ما پروازمون ظهر بود و ناهار پذیرایی کردن ایرادی نداره عزیزم فرودگاه برای مسافرهاست دیگه

همون تو فرودگاه میل کردید ؟ 

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه

هر کجا چیزی بخوری بد نیست

ماه رمضانه ماه ریاضت معذور ها که نیست

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
2728

الان کی روزه میگیره😑

بخدا یجا میریم عید دیدنی روم نمیشه بگم روزم هیچکی روزه نمیگیره پیش ما ک غذا خوریا هم روزا بازن تا پارسال میبستن الان باز

خدایا هیچ کسی رو با عزیزانش امتحان نکن
نه هر کجا چیزی بخوری بد نیست ماه رمضانه ماه ریاضت معذور ها که نیست

اگه اکثرا نخورن ، حس بدی دارم اونجا وسط جمعیت 

اگه اکثرا نخورن ، حس بدی دارم اونجا وسط جمعیت 

راحت باش

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
2738

توی فرودگاه رستورانشو اینا رو چادر میزنن دورش پیدا نیست. همونجا میشه خورد. 

✅ کارشناس و مشاور مذهبی. مشاور خانواده و روابط زناشویی. 🟦 فامیلیم محقق نیست کارم تحقیقه. 🟦سوالام تحقیق میدانی برای نوشتن مطالب علمیه. استخاره هم بلدم🕋. تا جایی که بلد باشم و از دستم بر بیاد در خدمتم. 
همون تو فرودگاه میل کردید ؟ 

نه توی هواپیما بود برای همه پذیرایی کردن، ولی توی فرودگاه هم دیدم عادی بود و اب و خوراکی میخوردن، من چادر و این چیزا هم ندیدم زده باشن

میگم چون فرودگاه برای مسافرهاست و معمولا مسافرها روزه نیستن چیز عادی هست

به قول دوستان الانم دیگه خیلی عده ی کمی روزه میگیرن

بازم اونجا که رفتید یه جای خلوت تر برید و غذاتونو میل کنید که خودتونم راحت باشید

نه توی هواپیما بود برای همه پذیرایی کردن، ولی توی فرودگاه هم دیدم عادی بود و اب و خوراکی میخوردن، من ...

ممنونم از راهنمایی هاتون و شرکت تو تاپیکم 🙏🌷