2737
2734

توی نت یچیزایی خوندم ولی بیشتر کلیات گفته بود 

اگه شما کسی اطرافتون بوده اخلاقاشون چجوریه مثلا؟

این درسته که بچهاشونم ممکنه دو قطبی شن؟

این کاربری دست دو تا دوسته که ممکنه تاپیک هاشون به هم ربطی نداشته باشه🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مثل من🤚یک سال خیلی خوبم....و در طولش یبار به هم میریزم🤣 

من قلمرو خودم رو دارم و حد مرز خودم رو میدونم.جسارت نباشه منظورم اینه دست و پام از گلیمم دراز تر نمیکنم🤚کاربر اقا

من. البته نمیدونم دقیق. ی احظه خوبم خوشم شاید قاطی کردم. نمیدونم اسمش چیه. در صدم ثانیه. زود ب هم میریزم گریه میکنم بعدش هم سریع میخندم مثلا میرم ی لباسمو میبینم میگم بشورم فلان،

هیاهوی بسیار برای هیچ ....
2740
مثل من🤚یک سال خیلی خوبم....و در طولش یبار به هم میریزم🤣 

نه بابا در این حد که هممون هستیم یهو مودی میشیم 😂😂

من. البته نمیدونم دقیق. ی احظه خوبم خوشم شاید قاطی کردم. نمیدونم اسمش چیه. در صدم ثانیه. زود ب هم می ...

پیش دکتر نرفتی عزیزم ؟

اگه نرفتی برو بنظرم ببین تشخیص پزشک چیه چون خطرناکه باید تحت درمان باشی حتما

شما کسی اطرافتون بوده ؟

از همکلاسیای دوره دانشگاه یکی میشناختم

بعضی وقتا تو کلاس میگف می خندید بعضی روزا یه گوشه افسرده

السَّلامُ عَلیكَ یا رَبیعَ الأنامَ و نَضْرَةَ الأيّام                                                   من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد.😍😘😘
از همکلاسیای دوره دانشگاه یکی میشناختم بعضی وقتا تو کلاس میگف می خندید بعضی روزا یه گوشه افسرده

ازدواج کرد بعدا عزیزم ؟

الان زندگیش چطوره؟

پیش دکتر نرفتی عزیزم ؟ اگه نرفتی برو بنظرم ببین تشخیص پزشک چیه چون خطرناکه باید تحت درمان باشی حتما

نه نرفتم. همیشه از جهت مثبت نگا کردم😐 الان مثلا یکی بمیره شاید فردا من برم کفش بخرم بعد دوباره گریه کنم بعد برم عکس بگیرم از خودم نمیدونم چرا اینجوری میشه. شوهرم میگه دعوا میشه نیم ساعت بعد میگی فلان چیزو دیدی تخفیف زدن و وو

هیاهوی بسیار برای هیچ ....
ازدواج کرد بعدا عزیزم ؟ الان زندگیش چطوره؟

اطلاعی ندارم

درسش خوب بود ارشد خوند 

سخته زندکی با دوقطبی ها 

مگر اینکه دارو مصرف کنند و خودشون همراهی کنند اینو روانشناس گف

السَّلامُ عَلیكَ یا رَبیعَ الأنامَ و نَضْرَةَ الأيّام                                                   من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد.😍😘😘

دوقطبی ارثی میده، ولی اگه محیط رشد بچه از همون بدو تولد مناسب باشه و تنش زا نباشه و طبق اصول تربیتی پیش بره درصد بروزش میاد پایین و نرمال تر پرورش پیدا میکنه

دوقطبی ها اینجوری هستن که مثلا یکی دوروز افسرده ن و یکی دوروز شیدایی و سرخوشی دارن و این سیکل باید تکرارشونده باشه تا دوقطبی باشن

اگه خودشون قبول داشته باشن و دارو مصرف کنن یا دنبال بهبودش باشن خوبه ولی اگه قبولدار نباشن خیلی بده و همه رو به فنا میدن

من زیاد توی اطرافیانم هست

2706