2733
2739
خیلی سر در گمی خیلی استرسی هستی دلیلش اتفاقی هستش ک در گذشته داشتی یا بچگی قبولی در پیش داری شاید د ...

عزیزم جواب منو ندادین🥲

عزیزدلم میشه بگید با این شخصی که تو رابطم حسش نسبت بهم چیه

این رابطه سرانجام داره یا نه

به ازدواج ختم میشه؟

تو ذاتشه اما خب داری باهاش زندگی میکنی سازش کن تا زندگی خودت شیرین تر شه

مامانم هم همینو میگه میگه به حرفاش توجه نکن گفت اگه به ما فحشم داد به دل نگیر فدا دل بزرگش بشم . چون بارها به خونوادم و حتی خودم فحشای ناموسی داده . از بقیه نیدم که دامادشون خواهرشو اذیت میکنه تو دلم خوشحال شدم گفتم خدایا واقعا جای حق نشستی البته اینم بگم خواهرش تو زندگیمون دخالت میکرد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهر دستو پا گیره.. تا وقتی که برای چشاش میمردم میگفتم الا و بلا شوهر میکنم شوهرمم فقط همونه ولی الا ...

افرین تصمیم درسته بهش هم احترام میذارم 

درس واقعا خوبه همه رو به جاهای خوب میرسونه

ولی امیدوارم من از چشماش خسته نشم

' شـــک نکن ' دنیا همینه :مـرد بودن ' دَرد ' دارد ..... نامرد بودن ' کـِـیـــف ' !!خوبی ' تــاوان ' دارد ..... بدی ' احترام ' !!پاک باشی ' تـَـنهایی ' ....... خیانت کنی ' با کلاســی امادور باشـــی و تــپــــــنده بهتر است از این که نزدیـــک باشی و زننـــــــده☜ این مفــــــهوم را که در رگ هـــایت جاری کنی✘ دیگر تنـــــــــها نخواهی بود ✘💔🙂
2728
برام لطفا حمد بخون عزیزم ستاره طالعت خیلی بلنده اسمتم نمیدونم حسم میگه هرجقدر بگزره زندگیت ز ...

ازدواج مجدد دارم؟زمانش؟شغلش؟ویژگی هاش؟ این  فعه خوشبخت میشم؟وضعیت اقتصادیش؟

۳تاحمد برات خوندم

نه ، اگه عاشق واقعی باشی خسته نمیشی ، مگر اینکه خودش یه حرکتی بزنه و بیوفته از چشم

اره دقیقا🫢😁

' شـــک نکن ' دنیا همینه :مـرد بودن ' دَرد ' دارد ..... نامرد بودن ' کـِـیـــف ' !!خوبی ' تــاوان ' دارد ..... بدی ' احترام ' !!پاک باشی ' تـَـنهایی ' ....... خیانت کنی ' با کلاســی امادور باشـــی و تــپــــــنده بهتر است از این که نزدیـــک باشی و زننـــــــده☜ این مفــــــهوم را که در رگ هـــایت جاری کنی✘ دیگر تنـــــــــها نخواهی بود ✘💔🙂
2740
مامانم هم همینو میگه میگه به حرفاش توجه نکن گفت اگه به ما فحشم داد به دل نگیر فدا دل بزرگش بشم . چون ...

اینو بدون فحش نا روا به خودش میرسه

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔