2733
2734
عنوان

امروز بعد از 2 سال مجازی با هم بودن دیدمش 🥺🥺🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 796 بازدید | 56 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
مگه من اسم خدا آوردم؟ 

متوجه نشدی چی میگم شب بخیر

لطفا با نظرم مخالفی ریپ نزن من نظر خودمودارم 💗بختیاری اصیل 😍 پروفایلم خودمم 💞ــــــــــــــ..ـ.ـ...........ــــــــ....ــــــــ..ــــــ.....ــ...ــ..ــ....من اگر دل بدهم دل نشکستن بلدی؟ تا ابد مال تو باشم تو نرفتن بلدی؟بلدی تکیه کنم جا نزنی رد نشوی؟ من اگر شکوه کنم دست گرفتن بلدی؟بلدی دل ببری عشوه کنی نازکنی؟ غیر از اینها تو بگو ناز کشیدن بلدی؟خواستم شاعر چشمت بشوم، پرسیدی بیتی از عشق بگو شعر سرودن بلدی؟چشم تو سوژه ی نقاشی امروز دلم بنشین پلک ،نزن خوب نشستن بلدی؟دو سه خط عشق برای دل عاشق بنویسهمه دار و ندارم تو نوشتن بلدی؟
باور کن میرن مید.....ن اخرم ما باید دلداریشون بدیم🫠😅 

دخترا باید خیلی مواظب باشن من اصلا کاری به ضربه جسمیش ندارم ضربه روحی که یه دختر میخوره دردش هزاربرابره 

لطفا با نظرم مخالفی ریپ نزن من نظر خودمودارم 💗بختیاری اصیل 😍 پروفایلم خودمم 💞ــــــــــــــ..ـ.ـ...........ــــــــ....ــــــــ..ــــــ.....ــ...ــ..ــ....من اگر دل بدهم دل نشکستن بلدی؟ تا ابد مال تو باشم تو نرفتن بلدی؟بلدی تکیه کنم جا نزنی رد نشوی؟ من اگر شکوه کنم دست گرفتن بلدی؟بلدی دل ببری عشوه کنی نازکنی؟ غیر از اینها تو بگو ناز کشیدن بلدی؟خواستم شاعر چشمت بشوم، پرسیدی بیتی از عشق بگو شعر سرودن بلدی؟چشم تو سوژه ی نقاشی امروز دلم بنشین پلک ،نزن خوب نشستن بلدی؟دو سه خط عشق برای دل عاشق بنویسهمه دار و ندارم تو نوشتن بلدی؟
باور کن میرن مید.....ن اخرم ما باید دلداریشون بدیم🫠😅 

من‌ نه از کسی دلداری خواستم 

نه دنبال دادنم 

لطفا فکر نکنین همه مثل خودتونن من تاپیک نزدنم دنبال آدم باشین بعدا دلداریم بدین 

آرامش 🌱
بی‌تربیت😐

کلا کاری به نصیحت ندارم خدایی نصیحت کردن قبول ولی دیده این حرفا چیه 

من‌ نه تاپیک زدم نصیحت بشنوم نه دنبال دلداری تو آینده باشم که ایشون میپره وسط

والا تو این 2 سال نه به درسم لطمه خورده نه به چیزی بازم مواظبم اگه من تاپیک زدم واسه این بوده شلدیمو تقسیم کنم حالا همه شدن واسع من دایه دلسوز تر از مادر 

آرامش 🌱
2738
من‌ نه از کسی دلداری خواستم  نه دنبال دادنم  لطفا فکر نکنین همه مثل خودتونن من تاپیک نزد ...

من مگه با تو بودم 

کلی گفتم 

امیدوارم بتونم با جون و دل کمک کنم و در زمینه ای که میدونم نظر بدم و راهنمایی کنم و از خدا همینو برای خودم میخوام امیدوارم اینجا