2733
2734
عنوان

کسی حسش قویه بگه برمیگرده یا نه

94 بازدید | 16 پست

یک رابطه همه چی تموم و فول داشتیم چندروزه شکر اب شد یهومن ی اشتباه کردم ول نمیکنع چندروزه جواب نمیده زنگ زدم میگ تنبیهت میکنم  بگید برمیگرده ؟؟؟

حس ششم نیستم ولی خب معلومه برمیگرده وقتی رابطع  خوب داشتید فقط لطفا اینقد گیر نده که چرا جواب ...

ی ربع پیش کسخ ل شدم گفتم مرگ من جواب بده دیگ طاقت ندارم یبارم زنگ زدم اما گوشیش رو ساینت میزارع شبا میخابه جواب نداد اصن یا نمیدونم بدجور اذیتم میکنع 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ی ربع پیش کسخ ل شدم گفتم مرگ من جواب بده دیگ طاقت ندارم یبارم زنگ زدم اما گوشیش رو ساینت میزارع شبا ...

چندسالته؟

میدونی وقتی اینقد بی تابی کنی

معلومه اون اللان خودشو میگیر

غرور ورش میداره

که مثلا ببخشید وای من چه عنیم😂

کلا اذیتت میکنه؟ یا الان که جواب نمیده منظورته؟

ن کلا اذیتم نمیکنع الان س روزه دقیقا کلا انلاین نمشه زنگ میزنم از ده تا تماس یکیشو جواب میده بعد میره باز خاموش میکنع گوشیشو همش دور میکنع گفتم چرا اذیتم میکنع گف یادتع چقد اذیتم کردی قلبم درد گرفت اونشب ک دعوا انداختی همش بت گفتم کشش نده الانم من دارم تنبیهت میکنم یعنی برنمیگرده چرا اینجوری میکنع اخه دارم میمیرممممم

ن کلا اذیتم نمیکنع الان س روزه دقیقا کلا انلاین نمشه زنگ میزنم از ده تا تماس یکیشو جواب میده بعد میر ...

خب اگه اذیتش کردی فعلا کاریش  نداشته  باش

تا اوکی بشه اعصابش

بابا سه روز چیزی  نیست

آدما واقعا گاهی  نیاز دارن  تنها  باشن

دیگه اصلا بش زنگ  نزن  تا خودش زنگ بزنه

😑

2740
نترس کات نمیکنه 😂 الان فعلا باد کرده به خوودش 😁 چندوقته باهمین؟

یسال اما خیلی قوی مثلا باهم بودیم من نبودم ی دقعه اون میمرد منم همینطور همش باهم بیرون بودیم و مهمونی 

2706