2737
2739
شوهرم. واقعاً وقتی یه بار با یکی حرف بزنه حتما طرف ازش تعریف می کنه .‌‌تو جمع هم خیلی عالی و با اعتم ...

واای من مامانم بشدددت بشدتت اعتماد بنفس داره تو حرف زدن 

یهو میبینی ی جمع چهل نفره رو دستس گرفته همه حواسشون ب مامانمه که چی میگه ولی من دقیقا برعکسشم 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
حتما سن تون کمه.  واسه همین

هیجده 🥲😂 نمیدونم کمه یا ن واسه اعتماد بنفس

مثلا با کسی نمیتونم چش تو چش حرف بزنم 

بنظرم واسه ایندمم بده 💔😂😂 فک کن میخای دو کلوم حرف عاشقانه بزنی باید سرتو بندازی پایین بگی 💔🥲😂

هیجده 🥲😂 نمیدونم کمه یا ن واسه اعتماد بنفس مثلا با کسی نمیتونم چش تو چش حرف بزنم  بنظرم واس ...

وای چقدر بد   .. همیشه خودت به خودت بگو من از همه سر ترم . از همه زیبا ترم . . کلی به خودت برس. . کارهایی که دوس داری انجام بده . تو جمع همیشه بالا بشین . کنار در ورودی یا جاهایی که رفت و امد داشتن و تو مجبوری خودتو جمع کنی نشین .  تا باهات حرف نزدن حرف نزن فقط نگاه کن و سر تکون بده خودتو مغرور نشون می دی این جوری . لباس تمیز و اتو کرده بپوش تو مهمونی . بیخودی کارهایی پذیرایی واینا انجام نده واسه خونه مردم .  مگه این که واقعاً لازم باشه یه کمک کوچک بکن . تو جمع بچه ها هم نباش یا خودتو زیاد قربون دصدقه بچه مردم نکن . اگه واقعا خودت واسه خودت ازش قائل باشی قطعاً بقیه هم همین جوری می شن باهات . همیشه با لحن مهربان و ارام حرف بزن زیاد صداتو نبر بالا شیک حرف بزن  وقتی یکی حرف می زنه ارتباط چشمی واقعا مهمه. . مستقیم به چشماش نگاه کن و در جواب سر تکون بده .   

🍁🍂 🍁🍂🍁🍂🍁🍁🤎🧡
2740
وای چقدر بد   .. همیشه خودت به خودت بگو من از همه سر ترم . از همه زیبا ترم . . کلی به خودت ...

همهاین کارایی ک گفتیو انجام میدم

ن اینجوری نیستم ک مثلا تو جمع حسابم نکنن یا بعنوان ی بچه ببیننم 

از اون بابت اعتماد بنفس دارم 

فقد همین ارتباط چشمی تو حرف زدنو نمیدونم چکار کنم 

همه حرفایی ک گفتیو هستم جز اونجایی ک گفتی قربون صدقه بچه مردم نرو 🥲😂 بچه دوس دالم