2737
2739
ببین ۶ سال تو ی شرایطی خیلی بدی دوس داشت خیلی کارایی ک کرد ک نشون  داد دوس داره ولی بعدش گفت دو ...

مطمعن باش دوست داشت 

همش موقع جدایی میگن چشم نداشتبم همو ببینیم

اون ابراز علاقه و چشما دروغ نمیگن

من حق ب کسی ندادم فقط ابرو و احساس ی دختر هم باید در نظر گرفت برای ی پسر جدایی خیلی راحتر از ی دختره ...

درسته سختتره ولی هر دو انسان هستن آدم ها باید بپذیرن شاید یه جایی تو زندگی یکیشون دیگه نتونست اون یکی رو تحمل کنه باید رنجش رو هم تحمل کنیم خودمم جدا شدم پس میفهمم برای زن سختتره ولی مردم گاهی وقتا چاره نداره 

بازم داستان این دو نفر رو ما کامل نمیدونیم اما اینو میدونم که دوست داشتنی بوده شایدم هنوزم باشه فقط دیگه توان ادامه دادن نداشته باشه 

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درسته سختتره ولی هر دو انسان هستن آدم ها باید بپذیرن شاید یه جایی تو زندگی یکیشون دیگه نتونست اون یک ...

گفت دوست داشته ولی دیگه نداره مگه میشه دوس داشتن تموم بشه یا دکمه اش رو بزنی همون تایمی ک دعوا کردن خانواده ها خاموش بشه در حالی ک مشکل حادی بینشون نبوده

2731

منم یه سوال دارم مشابه سوال استارتر 

مردی که به خاطر دعوای خانوادگی هزارجور بدرفتاری می‌کنه ولی میگه من طلاق نمیدم زنمو دوست دارم یعنی واقعا دوست داره با اینکه اذیت می‌کنه رفتاراش؟!!!

میشه دعا کنی شوهرم مثه روز اول آشناییمون عاشقم بشه ما با عشق به هم رسیدیم اما الان از هم دوریم دلم برای خونه و زندگیم که با عشق شروع کردم خیلی تنگ شده،میشه سر نمازت منو دعا کنی😔
عزیزم منم ۵ساله نامزدم ودقیقا مشکل تورودارم وبه یقین رسیدم که کسی که بعدازاین همه سال اززنش میگذره ب ...

انقد دلم میخاد بدونم چی تو ذهنش بود ک انقد محکم گفت طلاق و کوتاه نیومد تو نمیدونی چه کارا میکرد تو این ۶ سال ک نشون بده دوس داره

2740
اختلاف بینتون چی بود؟ شاید خانوادش یاد میدن بهش ودهن بینه

دعوای خیلی بدی خانواده ها داشتن سر ارث و میراث فامیلم اونکه صد در صد ولی یجوری رفتار میکنن ک انگار کاری باهاش ندارن و خودش نمیخاد

گفت دوست داشته ولی دیگه نداره مگه میشه دوس داشتن تموم بشه یا دکمه اش رو بزنی همون تایمی ک دعوا کردن ...

ببخشید من نمیدونستم خودتون رو میگید که صریح پاسخ دادم ولی بله میشه مثل زن و شوهری که هنوزم همدیگه رو دوست دارن ولی جدایی رو بخاطر آرامش انتخاب کردن میدونی ما توی دل آدما نیستیم ایشونم احتمالا خسته شده ولی اینکه بعد تموم شدن دعواها درخواست طلاق کرده عجیبه کاش از خودش میپرسیدی دلیلشو 

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید