2733
2734
عنوان

با صاحب مغازه دعوام شد....

162 بازدید | 11 پست

دوستم چندتا لباس دید خوشش اومد رفت پرو کنه

گفتم طول میکشه برم مغازه بغلیو ببینم 

اومدم دیدم داره محکم میکوبه ب در پرو و با یه لحنی میگه بیااا بیرون سه ساعته رفته تو 

رو ب یه مشتری دیگ گف الان خالی میشه پرو ، سه ساعته رفته اون تو عنترک!!!!

گفتم چههه طرز حرف زدنه تربیت داشته باش

هیچی دیگههه

صداشووو بردد بالا

دوستمم اومده بیرون مانتوهارو کشید از دستش گفت میزارم تو پلاستیک بیا حساب کن سه ساعته اون توویی

خیلیییی رفتارش و لحنش بددد بود

هنوزم حس میکنم ناراحتم🙁🙁

پیش اومده واستون؟

حذف کن دنبال نکن، دوستیتو تموم کن، بلاک کن، پاک کن و جدا شو از هر کس و هر چیزی که ازت آرامش و خوشحالیتو میدزده🐟مشکلمون اینه زیاد جدی میگیریم آدمایی رو که قراره مدت کوتاهی تو زندگیمون باشن🐟اجازه نده مردم تو رو مصرف کنن. بهت زنگ نمیزنن؟ برو بخواب. بهت پیام نمیدن؟ گوشیت و کنار بذار و روز بهتری داشته باش. جواب پیامت و نمیدن؟ صفحه چت و حذف کن. تلاشی نمیکنن؟ تو هم تلاش نکن. هیچوقت اجازه نده شادی تو به کسی وابسته باشه و انقدر به وجود خودت متکی باش که بود و نبود هیچکس نتونه آرامشت و به هم بزنه.🐟یه افسانه ژاپنی میگه : وقتی کسی برات مناسب نیست، کائنات مدام از اون برای آزارت استفاده میکنن تا اونقدر قوی شی که خودت رهاش کنی.🐟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستت هم باید میگم عنم میدم بخوری 

میخواسنم بخرم هم نمیخرم

اونم خب چیکار میکرد اون تو

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
2728
چه بیشوری بوده  زن بود؟

نه مذکر بود

حیفم میاد اسم آقا و مرد رو بزارم رو این بی شخصیت

حذف کن دنبال نکن، دوستیتو تموم کن، بلاک کن، پاک کن و جدا شو از هر کس و هر چیزی که ازت آرامش و خوشحالیتو میدزده🐟مشکلمون اینه زیاد جدی میگیریم آدمایی رو که قراره مدت کوتاهی تو زندگیمون باشن🐟اجازه نده مردم تو رو مصرف کنن. بهت زنگ نمیزنن؟ برو بخواب. بهت پیام نمیدن؟ گوشیت و کنار بذار و روز بهتری داشته باش. جواب پیامت و نمیدن؟ صفحه چت و حذف کن. تلاشی نمیکنن؟ تو هم تلاش نکن. هیچوقت اجازه نده شادی تو به کسی وابسته باشه و انقدر به وجود خودت متکی باش که بود و نبود هیچکس نتونه آرامشت و به هم بزنه.🐟یه افسانه ژاپنی میگه : وقتی کسی برات مناسب نیست، کائنات مدام از اون برای آزارت استفاده میکنن تا اونقدر قوی شی که خودت رهاش کنی.🐟
2738
بعد دوستت مانتوها رو خرید؟

باجر و بحث فراوان خیرر

دوستت سه ساعت چیکار میکرده تو پرو

سه ساعت کجاس

اخه چار پنج تا مانتو برده بود پرو کنه