2733
2739
اوخی عزیزم چه عشق پاکی . چطور دلش اومد بره . کاش میدونستم کیه کجاست میرفتم میزدم پس شونه ش میگفتم دا ...

😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭تروخدااااااا دعا کن بفهمهههههه همین دیگ هیچی نمیخوام 

دلم برا صداش بوی تنش خنده هاش راه رفتنش هانی جونم گفتناش تنگ شدههههههههههه😭😭😭😭😭😭😭 

چطوری بزارم جلو چشم سهم یکی دیگ بشه اخههههه 

دارم آنیش میگیرم 

میشه گفت انگار سرگرمی و بازیچه بودی تا این ب خودش بیاد ببینه ک عاشق یکی دیگه‌س😏چطور انقد راحت دل می ...

افرین دقیقا

اخه جالبیش اینه حتی با اون دختره هم اوکی نشد الان تو دانشگاهشون با یه دختره دیگ رل زده 

با ابنکه خیلی دلم شکسته هنوزم ته دلم یکم دوسش دارم شایدم وابستگیه نمیدونم هرچی هس امیدوارم تموم شه فقط 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 ...

🥺🥺😭😭عزیزم تورو خدا انقدر ب خودت فشار نیار و خودت رو اذیت نکن چیزی ک برای تو باشه از کنارت نمیگذره مطمئن باش که اگه برات خوب باشه حتما تو سرنوشتت قرار میگیره منم از ته  لم دعا میکنم که خدا صلاحتونو بزاره در کنار هم بودنتون. 

چیشد که رفت؟ خیانت کرد؟

بدبختي اینجاست که خوشبختي اونجاست     
2731
افرین دقیقا اخه جالبیش اینه حتی با اون دختره هم اوکی نشد الان تو دانشگاهشون با یه دختره دیگ رل زده& ...

وای پشمام این چ سمیه ینی با اون دختره هم رل نزدهههه. 😂😂😂 همون بهتر ک رفت این کلا تکلیفش با خودشم مشخص نیست

🥺🥺😭😭عزیزم تورو خدا انقدر ب خودت فشار نیار و خودت رو اذیت نکن چیزی ک برای تو باشه از کنارت نمیگذر ...

ممنون خوش قلبم🩷🩷

دلش باهام نبود شب و روزش شده بود یکی دیگ 

با دختره چت میکنه فامیلن ولی رل ن میدونی جای خالی اونو به وجود من ترجیح داد🙃

ممنون خوش قلبم🩷🩷 دلش باهام نبود شب و روزش شده بود یکی دیگ  با دختره چت میکنه فامیلن ولی رل ...

اگ دلش باهات نبود پس چرا تورو وارد زندگیش کرد بعد عاشق و وابسته‌ت کرد وقتی یکی دیگه رو میخاست؟

وای پشمام این چ سمیه ینی با اون دختره هم رل نزدهههه. 😂😂😂 همون بهتر ک رفت این کلا تکلیفش با خودشم ...

نه😂😂

خیلی خودشو دست بالا میدید فکر میکرد همه کشته مرده ی اینن

2738
اگ دلش باهات نبود پس چرا تورو وارد زندگیش کرد بعد عاشق و وابسته‌ت کرد وقتی یکی دیگه رو میخاست؟

میدونی قضیه ما خیلی فرق داره 

جون من بهش پیام دادم اول گفتم دوسش دارم 

اونم گف خیلی وقته منم میخامت خوب شد ک گفتی 

ولی مث اینکه دروغ بوده 

انگار یجورایی باهام بوده ک نشکنم 

بجاش ی زخم کاری بزنه 

میتونس همون اول بپیچونه 

حالا من پیشنهاد دادم اشتباه کردم میدونم نباید همچین کاری میکردم 

ولی یه طرفه بود کلا 

من میمزدم واسش و اون الکی حوش بود بام

من میمیرم 

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 

نامزد داره

ولی همچنان اصرار داره 

زندگیم بهش نیاز داره😂کاش حرف اخر داشت

یه‌صلوات‌میفرستی‌واسه یکی شدن حکمت‌خدا‌وحاجت دلمفرستادی بگوبرات بفرستم:)🤍              دنبال‌چیزی‌توتاتاپیکام‌میگردی‌‌‌‌گل‌من؟                                                   نگرد گلم این کاربری دست دونفره کاملا متفاوته🩵

خدانگهدار

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
2706