2733
2739
عنوان

شوهر خواهرم سلام نمیده

153 بازدید | 8 پست

نوعید خواهرش بود من با لباس عید خودم رفتم 

میگم شاید توقع داشته مشکی بپوشم که ناراحت شده ؟

همین که برگی از درخت نمیفته دلم بهت گرمه خدا ❤️❤️نینی سایتی ها رو دوست دارم ❤️ اگه نظر منفی بزاری جوابتو نمیدم متاسفم ولی با انرژی بد همراه نمیشم 🌸🌸
وا نه بابا شاید حواسش نبوده تو زیاد فک نکن بهش

زیاد همو میبینیم بعد اون روز این شکلی شد 

همین که برگی از درخت نمیفته دلم بهت گرمه خدا ❤️❤️نینی سایتی ها رو دوست دارم ❤️ اگه نظر منفی بزاری جوابتو نمیدم متاسفم ولی با انرژی بد همراه نمیشم 🌸🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه بابایا دیگه قرار نیس بخاطر نوعید و مراسم ختم اون بنده ی خدا همه سال تحویل مث کلاغ لباس بپوشن برن شگون نداره اول عیدی با لباسای سیاه باشی

اون خدابیامرزم نوعیدش بوده همون موقه رحمت خدا نرفته بوده که

2728
نه بابایا دیگه قرار نیس بخاطر نوعید و مراسم ختم اون بنده ی خدا همه سال تحویل مث کلاغ لباس بپوشن برن ...

آخه بعد اون روز این شکلی شد نمی‌دونم چرا 

آخه بعد اون روز این شکلی شد نمی‌دونم چرا 

ولش کن برات مهم نباشه اصلا دیگه قرار نیس بخاطر مرده ی اونا ملت عزای عمومی بگیرن 

اصلا تو بگو سفید پوشیدی خوبه؟اون وظیفه ش بود بخاطر اینکه شما بهش احترام گذاشتی رفتی مراسمشون اونم احترام کاملشو بزاره

ولش کن برات مهم نباشه اصلا دیگه قرار نیس بخاطر مرده ی اونا ملت عزای عمومی بگیرن  اصلا تو بگو س ...

چیکار کنم سلام ندم ؟ 

دلم براش میسوزه مامان باباش طلاق گرفتن 

دو تا خواهرش خودکشی کردن 

2740
چیکار کنم سلام ندم ؟  دلم براش میسوزه مامان باباش طلاق گرفتن  دو تا خواهرش خودکشی کردن&n ...

تو سلام بده ولی منتظر جوابش نمون و بلافاصله با یکی حرف بزن انگار که من اصلا منتظر شنیدن جوابت نیستم و فقط از روی ادب دارم بهت سلام میدم همین