2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من خیلی خواب عشق سابقم‌رو‌میبینم دلیلش چی می‌تونه باشه باهم‌توی خواب وقت میگذرونم

توی ذهنت دوسش داری و طبیعی هست مرتب خوابش رو می بینی روح تاثیر مستقیم در خواب داره روح شما وابسته به اون است و مرتبا خوشی و خواب لذت با اون رو می بینی

2740
توی ذهنت دوسش داری و طبیعی هست مرتب خوابش رو می بینی روح تاثیر مستقیم در خواب داره روح شما وابسته به ...

واقعا نیاز دارم یکی کمکم کنه ازته دلم براش دعا میکنم🥲❤️

این چیزی ک میگم الان شاید بگید این دیوونس یا تمسخر کنید یا هرچی

اگ کسی درک کرد میفهمه حرفامو،خلاصه میگم من واقعا این زندگی رو دوست دارم ازش لذت میبرم حتی کوچیک ترین چیزها همیشه خداروشکر میکنم اما من وابستگی ب این دنیا ندارم ،من خوابایی میبینم توی اون خوابا اون زندگی ک دارم من اونو میخام خواب ی خونه رو از بچگی تاحالا هی میبینم درصورتی ک تواقعیت اصن اونوندیدم 

ولی اون خونه خیلی بهم حس میده دوس دارم اونجا بمونم،امروز ساعت ۱۱ ازخواب بیدارشدم بعد وقتیم بیدارمیشم دیگ خواب ازسرم میپره خونه مامانبزرگم بودم اومدم خونه خودمون بعد چنان خواب گرفتم اصن انقد خواب گرفتم ک گفتم بزار ی نیم ساعتی بخوابم بعد خواب دیدم ی کتابخونه خیلی بزرگ بود با سقف خیلی بلند با دکورچوبی خیلی قشنگ ک ی قسمتش پر کتاب بود دیگ بقیش سرتاسر پنجره ی عالمه گل کنارپنجره خیلی حس خوبی داشت من ب اونجا خیلی وابستگی شدید دارم...

واقعا نیاز دارم یکی کمکم کنه ازته دلم براش دعا میکنم🥲❤️ این چیزی ک میگم الان شاید بگید این دیوو ...

شما دچار تفکر به گزینی هستی تمام لذتهای ذهنت رو که در اعماق ذهنت هست و حتی شاید خودت درکشون نکنی در خواب میان سراغت توی این دنیا مکان امنی نداری یا نمی طلبی و توی خواب اون مکان امن مثل یه خونه یا کتابخونه میاد سراغت و آرامت می کنه بهترین گزینه کمک به شما مدیتیشن روزانه است خیلی کمکت می کنه تو اینترنت هم بزنی روشهاش هست 

2706