2737
2739

می‌ره کافه خبر مرگش قلیون میکشه و ورق بازی می‌کنه حرف بزنم میگه برو نمیخامت از خدا میخام همین امشب سزای تموم بلاهایی ک سرم آورد رو بده 

می‌دونه خانوادم پشتم نیستن منو شب و نصف شب بیرون می‌کنه تا میگم چرا خونه نیستی خواهش میکنم شما دعا کنید خدا سزاشو بده 

خدایا میبینی منو کمکم کن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
شش سال خاک تو سرش مگه صبح سرکار نمیره 

کارش آزاده می‌ره ولی همیشه نه عوضی کثافت رو فقط از خدا بخواه همین امشب تو کافه سزاشو بده سرخورده بیاد بپام بیفته

خدایا میبینی منو کمکم کن 

ضمن اظهار تاسف، بخاطر کمک به شما جهت چگونگی رویارویی با این چالش و بحران بزرگ در زندگی که واقعا غیر قابل تحمل است، ابتدا چند سوال و سپس براساس نوع پاسخ های شما بهترین روش و نحوه برخورد با این ضوع را به شما پیشنهاد می دهم.

البته اگر تمایل ندارید پاسخ ها را در این فضا مطرح کنید می توانید در پیام خصوصی ارسال کنید و ادامه مشاوره شما در محیط خصوصی ادامه یابد.

سوالات:

_سطح تحصیلات خودتون و همسرتون، وضعیت سنی شما و ایشان، تعداد فرزندان، وضعیت خانوادگی هردو نفر ازز حیث مالی، اخلاق و وجهه اجتماعی  سطح تحصیلات، شغل، وضعیت فرهنگی، شغل هکسرتون و شغل پدرشان، نسبت خانوادگی پدر و مادرهای خودتان و همسرتان

_میزان و نحوه ی شناخت و علت انتخاب و نابید همسرتان برای ازدواج

-شغل و درآمد همسرتان

_میزان هزیمه ای که همسرتان برای خانه انجام می دهد  و نحوه هزینه کرد درآمد مازاد بر هزینه خانواده(منظور این که آیا پس انداز هم می گنید یا ایشان درآمد مازاد بر هزینه خانه را خرج عیش و نوش و گافه و قمار...  می گند) 

_وضعیت محل سگونت(صاحبخامه، مستاجر، منزل پدر.....)

_آیا ماشین دارید یا نه؟

_میزان تحصیلات و اشنغتل خودتان و درآمدتان؟

_منطقه محل سکونت؟

-علت عدم حمایت خانواده تون از شما؟

_شناخت دوستان همسرتان در محفل های شبانه؟

_رفتار و برخورد شما با همسرتان که بشود علت خانه گریزی همسرتان را شناسایی کرد.

_یافتن پاسخ اینکه چرا همسرتان اینقدر به بیرون و صرف وقت با دوستانش گرایش پیدا کرده است.

_آیا فکر نمی کنید ممگن است فضای خانواده و یا نوع برخورد شما ایشان را از خانه فراری داده است.

و ده ها سوال دیگر که در صورت تمایل شما مطرح خواهم گرد.

2706