2733
2739
عنوان

حس میکنم زشت ترین دخترم

206 بازدید | 26 پست

اصلا نمیدونم چمه، هرجا میرم خودمو تیپمو با دخترای دیگه که اونجان مقایسه میکنم و حس میکنم از همه زشت تر و بد تیپ ترم، هرچی لباس میخرم بازم حس میکنم خوشتیپ نیستم، هربار یکی ازم عکس میگیره با خودم میگم من انقدر زشتم؟ ولی وقتی ب بقیه میگم بهم میگن خیالاتی شدی و خوشگلی ، خیلی حس بدی دارم . مدام دلم میخواد رنگ موهامو عوض کنم ژل بزنم مژه بکارم یا هرچی که عوض شم حتی ژلم زدم و حسم از بین نرفت، کسی اینجا مثل من هست؟

Be your own hero💜✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

تفکرات خودت رو عوض بکن با مشاور خوب تازمانی برای دیگران لباس بپوشی همینه رها بشو یه مدت کوتاه تیپ ساده و بیشتر مشکی بزن بعد کم کم که اعتماد به نفس رفت بالا تنوع بده تامام

اعتماد بنفس نداری. زیباترین دختر دنیام باشی بازم حست به خودت همینه

"انزوا را به وابستگی ترجیح میدهم. وقتی وابستگی از بین رود، انسان وارسته می شود" "ملتی هستیم که هنوز خشنونت رو مردونگی، حماقت رو نجابت، شادی رو هرزگی، دزدی رو زندگی میدونیم؛ راه درازتری تا انسانیت داریم. و راه دراز تری تا آرامش و عشق..." "مدرسه که میرفتیم، هربار که دفتر مشقمون رو جا می ذاشتیم معلممون میگفت : مواظب باش خودتو جا نذاری! ما می خندیدیم و فکر میکردیم نمیتونم خودمونو جا بذاریم! بزرگ که شدیم بارها و بارها خودمونو جا گذاشتیم؛ توی یه کافه، توی یه خیابون، توی یه شعر... "

عزیزم در این حد خود زشت پنداری عادی نیست بهتره با تراپیست مشورت کنی. اینجوری از زندگیت هیچ لذتی نمیبری

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 
2706