2733
2739
عنوان

بچم سرطان داره داره میمیره جلوچشمم

| مشاهده متن کامل بحث + 14192 بازدید | 248 پست
خانوما لطفا صلوات بفرستید تو این شب های عزیز برای شفای این طفل معصوم ،الهی آمین 

چقدر دلت پاکه احسنت

زندگی نامه ای من تا ابد..... من در تاریخ 01/07/1402 بدترین اتفاق زندگیم رخ داد خیلی برای اتفاق وحشتناکی ک برام افتاد ب دستو دامن ۱۴معصوم ۵تن خدا و... افتادم ولی قطع امیدم کردن من ب حدی تلاش کردم ک این مشکلم حل بشه ک با موی سرم سفید و استخوان تنم آب شد ولی حل نشد هیچ بدترم شد           من در تاریخ07/01/1403 تصمیم گرفتم دکیه برای این قضیه و مشکلم تلاشی نکنم تصمیم گرقتم خودشکی نکنم ولی تا اخر عمرم با خنده خداحافظی کنم تصمیم گرفتم برای همیشه این دردمو بزارم یه گوشه از قلبمو باهاش سر کنم تا زمانی که موعده مرگم برسه لطفا ن کسی دعا کنه مشکلم حل بشه نه دلداریم بده.... من مثل یک مریض سرطان خون قطع امیدم.... سلام روزای پر از درد تاریخ این امضا هفتم فرودین هزارو چهارصدو سه  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سی سالمه ولی حس میکنم پیرزن هفتادسالم 

حق داری عزیزم کم دردی تحمل نمیکنی تو دل سوخته ای از خود خانم فاطمه زهرا شفای بچتو بگیرقسمش بده ب بچه هاش ......

واقعا امشب اشک هممونادرآوردی حتماشبای قدر دعاگوی تو وبچت هستیم...

2728
2738
من دوهفته توای سیوبابچم بودم همه جورادم جلوچشمم جون دادن قبلش اصلا بفکرمرگ نبودن توهوشیاریش پرستارمی ...

پدر منم قبل از فوتش ۴۶ روز توی ای سی یو بود....خیلی صحنه های بد دیدم....اینا رو برای خودت مرور نکن... داغون میشی دور از جون.

از خدا کمک بخواه....هر جور خودش صلاح بدونه کمکت میکنه....یقین دارم که خدا توی سختی رهامون نمیکنه اگر ازش کمک بخوایم....خودت رو نباز ...قوی باش...هیچ چیزی توی این دنیا مال ما نیست...همه چیز امانته در دست ما....صاحب همه چیز و همه کس خداست. فقط اون میتونه آرومت کنه...بهش توکل کن از ته دلت

ولی بازخداروشکریه دخترویه پسردیگه دارم این دخترباردارشدم خیلی ناشکری کردم حتی به بهانهاختلال کوچیک توسنوخاستم بندازمش ولی سالم بدنیااومدبه چشم اضافی نگاش میکردم ولی خیلی دوستش داشتم مثل فرشتهابودهیچوقت منواذییت نکردتویسلونیمی خودش میرفت دشویی. ولی الان پشیمونم خودموباعث مریض شدنش میدونم همش خودخوری همش فکمیکنم کم براش گذاشتم نکنه بره پیش خداشکایت کنه ازم

2706