2737
2739
عنوان

همسرم یک ماهه قهر کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 1356 بازدید | 57 پست
یعنی تو این یک ماه وسط قهرش رابطه هم خواسته وشمام قبول کردی ؟چرا وقتی بهت محل نمی‌ده قبول کردی؟ ای خ ...

فکر کردم اینجوری باهام حرف بزنه یا اگه قبول نکنم بدتر کنه 

دیشب نشستم جلوش همه لباساشو اتو کردم هیچی نگفت 

چند وقت هم غذا درست میکردم نمی‌خورد می رفت خونه مامانش درصورتی که من کلی زحمت می‌کشیدم همه چی درست میکردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
فکر کردم اینجوری باهام حرف بزنه یا اگه قبول نکنم بدتر کنه  دیشب نشستم جلوش همه لباساشو اتو کرد ...

من دیگه حرفی ندارم 😐 لباساشم اتو کرده واسش😐 بد عادتش کردی،میدونستی مردا واسه زنی که غرور داره و بهشون بی محلی می‌کنه بیشتر میمیرن؟باید شوهر دنبال خودت بکشی شوهر اگه دم دستش باشی مدام میزنه تو سرت 

من ایندفعه نرفتم ولی انگار قصد نداره

عزیزم تجربه ۱۱ سال زندگی مشترک ب من یاد داد هیچ وقت بعد بحث و دعوا جلوتر از شوهرم با رفتار محبت آمیز و غیر مستقیم بهش نخ ندم که باهام آشتی کنه.اتفاقا باید بعد مدتی که هردو آروم شدید در موردش حرف بزنی حتی اگه جواب نداد و سکوت کرد و محل نداد ،بعد مجدد بری تو باد اون به حرفات فکر کنه و مثل پسر بچه ها میا. ازت منت کشی میکنه حالا به هر روشی که بلده

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور  
2706