2737
2739

۲۴ سالمه . من حدود دو ماهه به پوستم خیلی می‌رسیدم هرروز شوینده و میسلاواتر و ......اما ..... متوجه جوش‌های زیرپوستی و سایر جوشها شدم در حالیکه هیچ جوشی قبلاً نداشتم ( مشگل هورمونی ندارم) . تا اینکه با شوینده شستم و روش از این ماسک ورقه ای ها گذاشتم مثل همیشه ( هر هفته) پوستم داشت سوزش می‌کرد و من متوجه چیزی شدم 

دو روز شوینده نزدم و روتینمو گذاشتم کنار فقط هر بار احساس خشکی می‌کردم آبرسان میزدم ( ضدآفتاب را کنار نگذاشتم ) الان دیدم که نوشتم چقدر نرم تر و شفاف تر و شاداب تر شده انگار التهابش رفته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم گذاشتم کنار شاید باور نکنید گلنار استفاده میکنم کل جوشام رفته 

بعدش اندازه یه نخود ابرسان یا کرم مرطوب میزنم 

وزن شروع :۷۵  وزن هدف:۶۰  شروع رژیم :۲۷ آبان ۱۴۰۲   وزن فعلی در تاریخ ۱۴ بهمن :۶۸/۵✌️.      رسیدن به وزن هدف ۲ام :۶۵ کیلو در تاریخ ۱۲ اسفند 🥰         وزن هدف ۳ام انشالله رسیدن به ۶۰کیلو 🫠

منم کلا مخالف میسلا واتر هستم 

پوست منم خشکه 

منم آبرسان میزنم با کرم مرطوب کننده دور چشم و ژل شستشوی صورت مخصوص پوست خشک 

هر از گاهیی هم اگه اون چیزایی بخورم که جوش میزنم یا از استرس هم جوش میزنم سرم ضد جوش استفاده میکنم 

خواهشاً توی سایت طعم خیار بدون نمک رو ندید🥒🧂
2740
منم کلا مخالف میسلا واتر هستم  پوست منم خشکه  منم آبرسان میزنم با کرم مرطوب کننده دور چش ...

مرطوب کننده دور چشم سیمپل گرفتم الان سفید سفید زیر چشمم آورده خودم کردم که لعنت بر خودم و تبلیغات باد 

نتیجه اینکه بیش از حد نرسید به پوستتون

کلا همه چی اینطوری 

مثلا زیاد مواظب باشی و ماسک و الکل استفاده کنی زودتر مریض میشی 

یا زیاد خودت رو بپوشونی از سرما یه بار یکم لباس نازک تر بشوشی سرما خوردی

حالا گلنارم نه اما واقعا باید کم استفاده کرد

اوهوم من هر روز نمیشورم که 

یک روز در میون یه بار 

چون پوستم چربه بخوام خوب تمیز بشه با همونه 

با ژل شست و شوی سینره اصلا پوستم تمیز نمیشد 

وزن شروع :۷۵  وزن هدف:۶۰  شروع رژیم :۲۷ آبان ۱۴۰۲   وزن فعلی در تاریخ ۱۴ بهمن :۶۸/۵✌️.      رسیدن به وزن هدف ۲ام :۶۵ کیلو در تاریخ ۱۲ اسفند 🥰         وزن هدف ۳ام انشالله رسیدن به ۶۰کیلو 🫠
مرطوب کننده دور چشم سیمپل گرفتم الان سفید سفید زیر چشمم آورده خودم کردم که لعنت بر خودم و تبلیغات با ...

من برای سیاهیی زیر چشم یه چیز دیگه استفاده میکنم 

ولی برای مرطوب کننده چشم برند اون میزنم 

2706