2733
2734

و فقط در مجازی عکستو دیده و چندبار تلفنی باهاش حرف زدی هی عکسهای خودشو خانواده‌اش و حیاط خونشو و ویلاشوبدون اینکه بخوای ازش بفرسته؟  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
منم مشکوکم. آخه اینهمه عکس بدون اینکه من بخوام ازش. 

اینا تقصیر آدمای قبل تو بوده ..دخترای قبل تو گفتن واووووو چه عالی فکر کرده تو هم مثل اونایی .دست خودش نیست 

آنچه میدانم،آنچه را که میخواهم،نابود میکند

من ی دویت مسر این مدلی داشتم

تازه بدتر اینکه ی هفته باهم دوست بودیم

هر بار ک از احساسات زیاد از حدش متعجبم میشدم و میخواستم کات کنم

میگفت خون دماغ شدم فشارم رفت بالا 

قشنگ در هفته ۴ بار خون دماغ شد ب گفته خودش.منم ترسیدم پسر مردم بمیره خونش بیوفته گردنم 

با ی جمله تو لیاقتت بهتریناست و من هنوز نتونستم اسیبی ک از رابطه قبلی دیدمو باهاش کنار بیام

بهتره ک این رابطه تموم بشه برات بهترینارو ارزو میکنم خدافظ

بلاکش کردم

چون چاخان گو بود ادم نمیتونه توو دو روز انقدر عااشق بشه ک. وقتی دختره بگه من نمیخوام فشارش بره بالا اونم چندین بااار 

تا میگفتم بالا چشت ابروعه این زرتی فشارش میرفت بالا😅😂😂

من توو اون هفته عکسو فیلم پدرومادرشو دیدم 

عکس بچه های برادراشم فرستاد

همشم عکسای خودشو میفرستاد

یادم افتاد باز😂😂😂

برام ی خاطره جالب شد ولی🤣🤣🤣

کائنات در جهت خوشبختی من پیش میره آمین🤍💫                 ۱۴۰۴/۴/۴ 🌱🦋
داره دون میپاچه

منم همینطور فکر میکنم. یعنی داره این حس رو القا می‌کنه که مثلا من براش مهم هستم یا در موردم جدیه و به همین دلیل اینهمه عکس می‌فرسته. سابقه ازدواج نداره و دوسال هم از من کوچکتره. من جداشدم.

من ی دویت مسر این مدلی داشتم تازه بدتر اینکه ی هفته باهم دوست بودیم هر بار ک از احساسات زیاد از حد ...

ممنون که تجربتو به اشتراک گذاشتی. منم برام عجیبه. چون من درخواست نمیکنم که عکس بفرسته. خودش می‌فرسته و این در حالی هست که هنوز حتی هم رو ندیدیم. قرار بود امروز ببینیم هم رو که به فاصله یک ربع از زمانی که گفت میام پیام داد که کاری براش پیش اومده و نمیتونه بیاد که این خودش مشکوکه