2737
2739
عنوان

طبیعیه برا اردکم انقدر گریه کنم؟

181 بازدید | 37 پست

من یه جوجه اردک داشتم به شدت وابستش بودم و کلا خودم بزرگش کردم اونم بهم عادت داشت همیشه پیشم بود تا اینکه یه روز قرار بود بریم یه شهر دیگه و برگردیم گذاشتمش پیش یکی برگشتم خیلی راحت گفت مرده 😂 اصلا باورم نمیشه یه روزه کامله دارم گریه میکنم اصلا بند نمیاد چشمام ورم کرده هرموقع بهش فک میکنم بدتر میشم قلبم درد میگیره😂 دارم کور میشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه عزیزم حیوون خونگی‌وابستگی‌میاره 

فقط 12 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام دوستان من ۲۵ سالمه ۱ سال 7ماهه عروسی کردم الان۴ ماه هست باردارم ناخواسته بوده ولی الان عاشقشم از وقتی صدای قلبشو شنیدم خداروشکر میکنم بخاطر هدیه ای که خدا بهم داده   
2731

آره طبیعیه

ت‍‌ت‍‌ل‍‌و میگه: در عالم هستی ، من وجود ندارد !! ما تنها ما می‌شناسیم...     خلاااص👑       سُکوت گاد تَرین لِوِل پُختگیه/گࢪگ.بآش.نزآࢪ.نسلت_بسۅزه💯📿                 #آࢪزۅ.باش.نہ_خاطࢪه👩‍🦯                  میگن علم بهتر است یا ثروت ولی کتابو مُفتی نِمیدن بِخونی؛)! 🤣💸🙃                                   یا مثل یه شاه راه برو یاجوری راه برو که برات مهم نیست شاه کیه با الاغ بحث نمیکنن ..سوارش میشن 🤙😹ه‍‌زارت‍‌‌ا روی‍‌‌ا ک‍‌ش‍‌‌ت‍‌‌ه م‍‌ی‍‌‌ش‍‌‌ه ت‍‌ا ی‍‌‌اد ب‍‌گ‍‌‌ی‍‌‌ری زن‍‌دگ‍‌ی روی‍‌ای‍‌ی ن‍‌ی‍‌‌س‍‌‌ت🦅 بم‍‌ن‍‌چ‍‌ھ رو ی‍‌اد ب‍‌گ‍‌ی‍‌ر ت‍‌ا ب‍‌ت‍‌وچ‍‌ھ رو ن‍‌ش‍‌ن‍‌وی   نبر صدا تو بالا برام لاتی پُر نشه .فاز عوض کن که منم از اون کانال درام. ایزی ایزی تامام تامام😏          گـ‌اهـے بـ‌ایـב باخـ‌ت تـ‌ا بُرב
2740

اره طبیعیه😢😀من یه عروسک پاتریک دارم هنوزم ک هنوزه اینقدر دوسش دارم که به کسی اجازه نمیدم اذیتش کنه..ـیادمه یبار مامانم مخفیانه انداخته بودش توی ماشین لباسشویی نشستم پا ماشین گریه کردم تا از تو ماشین دراومد وای😭😂😂

بله طبیعیه عزیزم بهرحال وابستگی شدید داشتی بهش

اما آیا اردک رو بهتون نشون دادن وقتی برگشتی؟ شک نداری بهشون شاید ببخشید خوردنش

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور  

چند سالتونه؟ منم تا پایان نوجوانی خیلی گریه می کردم اگه حیوان خانگیم بلایی سرش میومد. الانم خیلی ناراحت میشم، ولی گریه طولانی نه...

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 
2706