2737
2739

چون امکان داره چند ماه اول مکانیکی و باطری سازی یکی دو تومن بعلاوه انعام باشع

باتری سازی از نظر من مهارته و بهتره

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درسته اما امکان داره چند ماه اول زحمت بدون پول باشه

ولی عوضش مهارت یاد می گیرید و همیشه براتون پول میسازه

ولی فروشندگی شغلی که مهارت چندانی نمیخواد این نشد یکی دیگه

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
2728
ولی عوضش مهارت یاد می گیرید و همیشه براتون پول میسازه ولی فروشندگی شغلی که مهارت چندانی نمیخواد این ...

درسته و من بعد مدرسه رو می‌خوام کار کنم و شرایط شو دارم بعد یاد گیری خودم با کمک خانواده و پس اندازی که بدست میارم یک مغازه اجازه کنم

درسته و من بعد مدرسه رو می‌خوام کار کنم و شرایط شو دارم بعد یاد گیری خودم با کمک خانواده و پس اندازی ...

عالیه

تحسین می کنم که از الان به فکر شغل هستید

دانشگاه رو هم درکنارش می تونید برید در آینده

اونقدر دانشگاه رفته داریم که شغل ندارند و مجبورا تو اسنپ کار کنن 

پس از الان بهترین راهکار یاد گرفتن مهارته

موفق باشید

2740
عالیه  تحسین می کنم که از الان به فکر شغل هستید دانشگاه رو هم درکنارش می تونید برید در آینده ...

درسته رشته ام هم انسانی عه می‌خوام اقتصاد بخونم که کمک به تریدم در آینده کنه

همچنین شما هم موفق باشید ممنون از وقتی که گذاشتید

خواهش می کنم