2737
2734

دوستش دارم شایدم داشتم الان دیگه مطمئن نیستم حتی چی به چیه

طرف مقابلم میدونم دوست داره از حرفاش و اینا مشخصه یعنی به عبارتی مطمئنم دلش میخواد پیشنهاد بده چندباریم تیکشو پروند و خوشش هم میاد اما مغروره از یه وریم خیلی سیاست داره منتظره من پیشنهاد بدم و میخواد ببینه من ند چندم رفتارم اینا😑😑🔪

چون قبلا از چندتا پیشنهاد هم داشته پرروتر شده💔😐

ولی من اصلا سیاست اینا ندارم هیچی 

مثلا من تا میام بیخیال شم بعد از دوروز اینا خودش یا زنگ میزنه یا پیام میده بماند تا پیام میده بخواد سین بزنه جونتو به لب میرسونه یا سین میزنه جواب نمیده 

یا زنگ میزنه خوبم اینا صحبت میکنه بعد مثلا یکی کارش داره قطع میکنه میگه زنگ میزنم بهت باز میرههه تاا دوروز دیگه اینا من از این حرکتت متنفرم 😑

یه بار امپر چسبوندم و بهش گفتم که اگه خوشت نمیاد پیام بدی یا حالا هرچی خو درست بگو این رفتارا چیه که هم عادی هم وات پیام داد و اینا و حتی زنگ زد و توضیح داد که سرم شلوغه و فلان بحثم اینه نمیخواد چشه خب اینجور میکنه وقتی میبینی من دیگه هیچی نمیگم برای چی باز میاد حرفو پیش میکشه قشنگ بی زمین و هوا معلق گذاشتم و میفهمم از عمده میخواد ببینه من چه واکنشی دارم و من از این حرکتش حالم بهم خورده به عبارتی واقعا از چشم افتاده حس میکنم شایدم ... بیایین شما بهم بگین یکم دلم اروم شه که سیاست داشته باشم و دیگه بتونم محل نزارم بهش  نمیفهمم از بیشعوریشه از سیاسته یا میخواد شاخ بازی دربیاره اصلا فازش چیه یه جورایی دارم ازش زده میشم چجوری سرد باهاش رفتار کنم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

جواب پیاماشو کوتاه بده

آها.

اوکی.

باشه.

نه.

اون نقطه آخر خیلی مهمه😂

کمتر از ایموجی استفاده کن

زنگ زد بگو میشه بعدا زنگ بزنی الان یکم سرم شلوغه(البته هردفه اینو نگو)

و در نهایت اونیکه هیچ چیزی برای از دست دادن نداره،،،همه چیزو به دست میاره😎https://abzarek.ir/service-p/msg/1783366💜😈
2740
با همچین ادمی بودم و تهش معلوم شد که اتفاقا خیلی هم تایم خالی داره فقط برای من نداره و سرشم فقط برای ...

این واقعا سرش شلوغه بیشتر مواقع ولی همون تایم خالی هم داشته باشه تا حد زیادی رفتارش همینجوره 

حالمو داره بهم میزنه و از اونجای میدونم ته للش دوستم داره دلم میخواد یه جورییی حالشو بگیرم مثل چی پشیمون شخ یاد بگیره تو این مواقع وقتی طرف باهاش صادقه سیاست بازی در نیاره 

جواب پیاماشو کوتاه بده آها. اوکی. باشه. نه. اون نقطه آخر خیلی مهمه😂 کمتر از ایموجی استفاده کن ...

مرسی عشقممم🫂❤️

چشم حتمانقطه میزارم 😂

پیامام اوثر مواقع طولانی میشن دقیقا تمام عادات بدو دارم چون باهمه همینجورم

وای اره ایموجی من خیلی عادت دارم به استفاده ازش کلا تو اکثر پیامام هست پس از این به بعد نمیزارم 

مرسی از نصیحتت ارزشمند بود بازم چیزی یادم اومد بگو😂😂

این واقعا سرش شلوغه بیشتر مواقع ولی همون تایم خالی هم داشته باشه تا حد زیادی رفتارش همینجوره  ...

بلاک کن بره بابا حوصله داریا 

این ادم ته دلشم تورو دوس نداره خودتو گول نزن 

ادم حتی در اوج شلوغی برا اونی ک دوس داره ۵ دقیقه در روز وقت داره 

مرسی عشقممم🫂❤️ چشم حتمانقطه میزارم 😂 پیامام اوثر مواقع طولانی میشن دقیقا تمام عادات بدو دارم چون ...

خواهش میکنممم😂🩷

آره دیگه همینارو رعایت کنی اوکیه

بیین اینشکلی باش ک تو آب نمک بمونه

مثلا اون جاهایی ک لازمه باهاش شوخی کن

ولی بعدش جدی شو

یکم سیاست به خرج بده

مخصوصا وقتیکه طرفت خیلی اینکارس😂

و در نهایت اونیکه هیچ چیزی برای از دست دادن نداره،،،همه چیزو به دست میاره😎https://abzarek.ir/service-p/msg/1783366💜😈
بلاک کن بره بابا حوصله داریا  این ادم ته دلشم تورو دوس نداره خودتو گول نزن  ادم حتی در ا ...

اخه رل اینا نیستیم رفیق ساده است 

نمیدونم والا بگم چی 

گاهی میزنه به سرم بلاکش کنم ولی از یه ورم همکلاسیمه اونجا میبینمش چشم تو چشم میشیم فکر میکنه چیز خاصی بودش حتما که بلاکش کردمه از حرص

حالا فکر نکنی قشنگههه ها😐😐😐😂

شبیه مارمولک خشکه

کلی ازش سرترم و اینجور خودشو واسم میگیره 

2706