2737
2734

انگار افسردم 

یه دختر دارم و بشدت پسر دوسداشتم ولی دوسنداشتم دیگه باردارشم میخواستم دخترم تک فرزند باشه 

ک یهو فهمیدم باردارم 

قبل دخترم ۴تا سقط داشتم ک ۳تاشون جنسیتشون مشخص شدوپسربود

اینم دختره ناشکر نیستم ولی اطرافیان همه پسردوستن و از نگاهشون بدم میاد

خودمم پسر دوسدارم دست خودم نیس عاشق پسر بچه هام😔

بخدا خودم همه چیومیدونم بازم میگم الان دخترمو با۱۰۰تا پسرعوض نمیکنم ولی دوسداشتم دومیم پسربود 

خدایا چرامنو اینطوری امتحان میکنی؟؟

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

دیگه خودت میدونی دیگه🥲🥲

فقط 13 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌

پسر زرتی سقط میشه برای همسن دخترت برات مونده 

دیگه مجبوری افکار تغییر بوی

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یکی از نزدیکام گفت اگه اینم پسر بود میوفتاد ن دختره سفت چسبیده 

بد برگشتن گفتن ب دخترم تاحالا یکی بودی خیلی عزیز بودی الان دوتایین دیگه مثل قبل نیست

منم گفتم ۱۰تام باشن بازم عزیزن

ولی حال خوبی ندارم 

از اونورم همش عذاب وجدان دارم میگم نکنه خدا بخاطر این حالم خدایی نکرده بچه ناقص بده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728

تحت تاثیر اطرافیان هستی اول اینکه به حرف هاشون بی اهمیت باش اگرم چیزی گفتن جواب بده با احترام البته از دختر هات دفاع کن یه جور وانمود کن از خدات هست دهنشون بسته میشه دوم اینکه بزار بیاد اینقدر برات شیرین میشه که عذاب وجدان میگیرم چرا اینجور فکر کردی منم دو تا دختر دارم اینقدر دنیاشون قشنگه با هم که روزی صد بار خداروشکر میکنم دو تاشون یه جنس شدن من خودم خواهر ندارم این دو تا رو میبینم حسودیم میشه به بچه هام 

تحت تاثیر اطرافیان هستی اول اینکه به حرف هاشون بی اهمیت باش اگرم چیزی گفتن جواب بده با احترام البته ...

پسر دوسداشتی داشته باشی؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پسر دوسداشتی داشته باشی؟

برام فرقی نداشت ولی خب بودن اطرافیان که قبل از باردار شدنم میگفتن انشالله بچه بعدیت پسر بشه ولی همون زمان هم که باردار هم نبودم هم میگفتم هر چی خدا بده شکر میکنم همسرم که ناراحت میشد کسی همچین حرفی میزد می‌گفت من خدا بهم چهار تا بچه هم بده می‌خوام دختر باشن خلاصه بعد با داریم هم کسی جرات این حرف ها رو نداشت در کل شاید داشتن دو تا جنس برای پدر و مادر خوشایند باشه ولی باور کن خواهر برای دخترت خیلی خیلی بهتره تا داداش من خودم داداش دارم دنیامون فرق داره ولی دختر های من خیلی بیشتر با هم سرگرم هستن 

2738