2733
2734
عنوان

دخترم خواهرشوهرمو فحش داد و خواهرشوهرم شنید😥

| مشاهده متن کامل بحث + 945 بازدید | 38 پست
هر مادری بلده بچه اش رو آروم کنه

نمیشه اگر نهاد فکر کنم احتمالا مادر نیستی و با بچه آشنای نداری

براخواهرم دعا کنیدتاابد کنار همسرش زندگی کنه و با خوبی ها و بدی های زندگی بسازن و شوهرش رضایت بده به بچه دار شدن خواهرم و خداوند به خواهرم یه بچه سالم و صالح بده..صلوات
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شما باید اجازه نمی دادی به دخترت که به عمه ش توهین کنه

این محاله دختر من بشدت عصبی و لجبازه خونه ما جوریه که بشدت رفتو آمد توشه و پر ادمه همین باعث شده دختر من بشدت آدم منزویی بشه حتی دیگه نمیخوادمنروهم ببینه 

2731

الان اینجاهمه مربی کاربلد شدن ول کن بچه ها اصلا تحمل شرایط سخت رو ندارن اون بچه برادرش تو محبت کن خودش می فهمه

لطفا اگه نظرتون مخالف منه ریپ نزنید بذارید اسی خودش جواب بده .من دلسوزی یا تجربه یا هر حرفی میزنم برای اسی هست .حوصله ی قانع شدن قانع کردن شما رو ندارم .چون آخرش دعواست .

درسته مهمون بودا ولی اگر خونتون کوچیکه یا به هر دلیلی نمیشده یه جا بخوابیدو تو گرما رفتید بیرون خوابیدید اونا باید خودشون شعورشون میکشید و نمیموندن بچه ی شمام مقصر نیس اون بچس نمیدونه چی میگه به تربیتم ربطی نداره بچه ها همیشه راحت چیزی که میخوانو به زبون میارن

نمیشه اگر نهاد فکر کنم احتمالا مادر نیستی و با بچه آشنای نداری

انقدر بچه دیدم که بدونم بچه ای که سنش آنقدری هست که فحش بده میشه آروم کرد

وقتی یه غم یا یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ دو ماه دیگه چی؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی این کره چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت و رنج بشر چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم.اسم کاربری من از یه تناقض فلسفی گرفته شده. اگر یه الاغ گرسنه و تشنه رو با فاصله برابر از آب و علوفه ببندن احتمالا انقده بین انتخاب یکی شون تعلل میکنه که از تشنگی و گرسنگی بمیره. آدمها هم خیلی با این موقعیت مواجه میشن و بین دو انتخاب انقده مردد میشن که هر دو فرصت رو از دست میدن
این محاله دختر من بشدت عصبی و لجبازه خونه ما جوریه که بشدت رفتو آمد توشه و پر ادمه همین باعث شده دخت ...

خب چرا لجبازه

چند سالشه

هر چقدرم لجباز باشه نباید به بزرگتر از خودش فحش بده اونم فقط به این دلیل که اونا جلو کولرن

من بهش حق میدم که کلافه س مهمونی زیاد آدمو خسته می کنه ولی فحش نباید می داد

شما خودتو بذار جای خواهر شوهرت

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                       گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                                       🇵🇸القدس لنا    🇵🇸                                                          لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
اصلا امکانش نیست دختر من رو که ندیدین تا کار خودشو نکنه آروم نمیشه میشناسمش میخوام آرومش کنم وحشی تر ...

نه توی مورد ولی کلا مدیریت خشم یادش بدید 

این مسئله هر چی بزرگتر بشه براش سخت تر میشه

وقتی یه غم یا یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ دو ماه دیگه چی؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی این کره چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت و رنج بشر چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم.اسم کاربری من از یه تناقض فلسفی گرفته شده. اگر یه الاغ گرسنه و تشنه رو با فاصله برابر از آب و علوفه ببندن احتمالا انقده بین انتخاب یکی شون تعلل میکنه که از تشنگی و گرسنگی بمیره. آدمها هم خیلی با این موقعیت مواجه میشن و بین دو انتخاب انقده مردد میشن که هر دو فرصت رو از دست میدن

اون‌اگه عمه مهربونی بود نمیذاشت برادرزادش تو حیاط بخوابه‌. همون بهتر که شنیده

معرفی کتاب: دزیره، بازمانده، صد سال تنهایی، ناطور دشت، دروغگویی روی مبل، مغازه خودکشی، سگ ولگرد، دارالمجانین، بوف کور، تادیب، زن زیادی، سه قطره خون، بازگشت، دنیای ناتمام، چهل و یکم، من پیش از تو، چشمهایش، آسو، بیکران تنهایی، وقتی نیچه گریست، شازده کوچولو، مسخ، مدیر مدرسه، زنده به گور، بنجامین باتن، مکالمه با یک گاو پرست، بادبادک باز، هزارخورشیدتابان، قلعه حیوانات، دختری که رهایش کردی، ورونیکا تصمیم میگیرد بمیرد، جنایت و مکافات، کیمیاگر ...🌹🌷🌺
این محاله دختر من بشدت عصبی و لجبازه خونه ما جوریه که بشدت رفتو آمد توشه و پر ادمه همین باعث شده دخت ...

پس طفلک بچت حق داره 

خونه بابای منم کاروانسرا بود حالم ازش بهم میخورد خیلی سخته شب موقع خواب با ترس و لرز بخوابی با استرس‌ بخوابی من دخترت میفهمم 

2706