2737
2734

اتفاقا گوشه گیر نیستم ولی اجتماعی هم نیستم فقط از جمع فامیل بدم میاد و حرف مشترکی ندارم داشتن نصیحتم میکردن که اره فردا تو جامعه باید زبون داشته باشی  فلان بخدا اونقد دلم شکست🥲اینکه کلا شخصیت ارومی دارم دلیل نمیشه گوشه گیر باشم ۵ ساعت پیش رفتن خونشون ولی دلم شکست حس میکنم شخصیتم مزخرفه که گفتن

میفهممت

ولی حرفاشون به یه ورت باشه❤️

من واقعا خوشم نمیاد باهاشون رفت و امد کنم

چون هر دفعه بعد از رفتنشون ، پر از انرژی منفی و تنس میشم

میشه برای سلامتی و خوشبختی خانواده ام یه صلوات بفرستی✨اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
عزیز منم همیشه اینا را بهم میگن خیلی درکت میکنم 💔💔😭😭

🥲فکر کردن واقعا کارشون درسته اونا خب قطعا منو توی جمع دوستام یا کسانی که باهاشون راحتم ندیدنم از طرفیم دلم از مامانم شکست گفت اره با کسی زیاد دوست نمیشه

یکی از اشنایان والا رفتارم عادیه اونقدر گرم و صمیمی نیستم و احساس راحتی ندارم 

اگه قراره اینجوری باشه من با هیچ کس گرم صمیمی نیستم و رفتارام هم عادیه هم به من همینو میگن 💔

میگفتی بهشون من گوشه گیدر نیسم مغرورم با هررر کسی نمیجوشم  ببخشید ولی جواب اینجور آدم ها همینه

داشتن میگفتن اره باید با زبون نرم ادمارو فلان کرد بیثار بخدا تک تکشون یادمه خودمو سرگرم تلویزیون کردم متوجه شن حرفاشون برام مسخرس

2706