2737
2734
عنوان

توروخدا انقد بی ذات نباشید

95 بازدید | 11 پست

چند مدت پیش جاری من اومد بدون دعوت خونه من

درصورتیکه من خودم جای دیگه دعوت بودم نرفتم و از اینا پذیرایی مفصل کردم برای بچهاش انار دون کردم زنش هم خداشاهده دست ب سیاه و سفید نزد

همسرم براشون مافیا گذاشت و نشست براشون توضیح دادند و گفتن و خندیدن

حالا عید شده و همسرم ب مادرشوهرم میگه از فلانی چخبر میگه گفتن ک رفتیم خونشون بهمون محل ندادند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دفعه ی دیگه در رو هم براشون باز نکنید مفهوم بی محلی رو کاملا درک کنن

اگر گاهی جواب نمیدم عذر میخوام.بی حوصله ام،دوست دارم نظرم رو بگم و برم،همین...💚لطفا درخواست دوستی هم نفرستید حرف خصوصی با کسی ندارم
متاسفانه دست خودشون نیست ذات بد باشه بده دیگه درست بشو نیست

من نمیدونم اینها از خدا نمیترسند والا بخدا ماهم عروس داریم اب خونشونم نخوردیم ولی از گل نازکترم نگفتیم بهش فقط بخاطر ترس از خدا

حیف حیف از اون همه زحمت ینی موندم بخدا وقتی مادرشوهرم اینو گفت

یعنی جاریتون به دروغ گفته شما تحویلشون نگرفتین؟😐

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  
2738
اره پس ب راست ینی اگه خودم اونجا نبودم باورم میشد ک محل ندادم خدا ازشون بخاطر ذاتشون نگذره

کلا ذاتش همینطوره؟

میفهممت آدم از ته میسوزه🥲

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚