2733
2734

حدود یک سال پیش ما وارد رابطه شدیم ولی زود کات شد  

خیلی ادم روانی و سمی ای بود 

به شدت خودشیفته و مغرور و خودخواه بود .

از این ادمایی بود ک از بالا به ادما نگاه میکنه و فکر میکنه چون سواد خوبی داره میتونه بقیه ادما رو کوچیک کنه .

من متاسفانه گول ظاهر جذابشو خوردم بعد فهمیدم که بسیار لاشیه و کلا هدفش بازی های روانی با من بود

البته دو سه بار به هم برگشتیم و رابطه قطع و وصل شد

ولی اخرش بعد از کش و قوس فراوان همه چی تموم شد . 

خواستم بگم گول ادمای خودشیفته و بیمار رو نخورید 

ممکنه اولش جذاب به نظر بیان ولی دیر یا زود ذات واقعیشون رو نشون میدن . 

و این که حتما اول رابطه حد و مرز بذارید تا طرف بدونه باید به ارزش هاتون احترام بذاره ❤️ 

نمره هم میداد؟

خوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی هم که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگرشد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ای مچاله می‌شویم وبی صدا می‌میریم..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

فقط بهم بگو چطوری کات کنم 

وقتی کات کردم با حال بد بعدش چی کار کنم 

چی کار کنم بهش برنگردم 

پارتنر من خیلی مهر ومحبتم کرده ولی من میخوام جدا شم چون شکاکه 

همش حس میکنم بعد اون کسی به اندازه اون دوستم نخوااد داشت 

با این حس چه کنم 

واقعا بعداز کات امیدی به زندگی هس

لطفا اقایون درخواست دوستی ندید اگه نظری دارید کامنت بزارید 
2740
بله نمره میداد بهم جزوه هارو هم میخرید واسم واسه این که مثلا مخمو بزنه !

خوب بوده..

خوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی هم که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگرشد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ای مچاله می‌شویم وبی صدا می‌میریم..
فقط بهم بگو چطوری کات کنم  وقتی کات کردم با حال بد بعدش چی کار کنم  چی کار کنم بهش برنگر ...

دکتر هلاکویی میگه دو نفر رو ازشون فرار کن ادم خسیس و ادم شکاک 

پس بهترین تصمیم رو گرفتی 

اولین قدم جرئت و جسارته 

برای این ک تمام راه های ارتباطیتو باهاش ببندی تو اولین قدم تو همه جا بلاکش کن 

هیییچ راه ارتباطی ای نباید باقی بمونه و همینطور هیچ یادگاری ای ازش .... کادوهاشو عکساشو و.... همه چیو بریز دور

واقعا آدم از،بعضی آدمها میمونه من همکاری داشتم وقتی تنها بودیم باهم الیته خانم بود رفتارش خوب بود و جوری بود ک بهت اطمینان داره ولی وقتی تو جمع بودیم مخصوصا جلوی اونایی ک با من مشکل داشتن یا جلوی آقایون شروع می‌کرد تحقیر من مثلا شهرم مسخره میکرد یا یه جیزی میگفت ک من بهش حساسم مثلا اندامم یا مثلا از،فامیلم ک این میشناخت بدگویی و مسخره اینام زیرکانه و با طنز ولی واقعا ناراحت کننده واقعا آدم سمی بود هر ضعفی تو جمع میگفت بنظرتون چرا اینکارو میکرد ولی وقتی دو تفر بودیم رفتارش خوب بود؟

حالا شاید استاد تو خوب باشه ولی استاد خودشیفته زیاده حواستو جمع کن 

استادم بود البته 

من فارغ شدم ولی خب هنوزم ارتباطمونو قطع نکردیم پیشنهاد کاری بهم میده یا گاهی حالمو میپرسه البته در سال شاید دو بار چت کنیم

ولی بشددت مغرورو عصبیه از اینا ک ضایعت میکنه جلو بقیه

اونم شوخی کردم من نمیتونم با ادمی مثل این بمونم😂

کائنات در جهت خوشبختی من پیش میره آمین🤍💫                 ۱۴۰۴/۴/۴ 🌱🦋
فقط بهم بگو چطوری کات کنم  وقتی کات کردم با حال بد بعدش چی کار کنم  چی کار کنم بهش برنگر ...

برای حس تنهایی هم باید بگم حتی ادمایی ک ازدواج میکنن و روابط طولانی دارن هم از درون تنها هستن 

ما تنها زاده میشیم و تنها از دنیا میریم 

ما ادما در ذات تنها هستیم و کلا فقط خودتی ک برای خودت میمونی پس با تنهاییت زودتر روبرو شو و اینو بدون اون بیرون میلیون ها نفر هستن ک یک سر و گردن از اینی ک تو الان فرد خاصی فرضش میکنی بالاتر هستن و فقط کافیه ک این ادمو پرتش کنی از زندگیت بیرون تا باهاشون اشنا شی 

استادم بود البته  من فارغ شدم ولی خب هنوزم ارتباطمونو قطع نکردیم پیشنهاد کاری بهم میده یا گاهی ...

استادا اکثرا مغرورن و عصبی 

استاد منم همین طور بود دقیقا 

نمیدونم واقعا فلسفش چیه ک اینطوری ان 😑

واقعا آدم از،بعضی آدمها میمونه من همکاری داشتم وقتی تنها بودیم باهم الیته خانم بود رفتارش خوب بود و ...

ادم های سمی به شدت دو رو هستن و بازیگر های ماهری اند میخوان تو بهشکن اعتماد کنی و ادای دوستی درمیارن جلوت ولی از درون ازت متنفرند و تورو به عنوان رقیب میبینند همکارت بهت حسادت میکنه 

2706