2733
2739
عنوان

ترمیم دندان با روغن حنظل

92 بازدید | 9 پست

پرکردن دندان سوراخ و تسکین سریع دندان درد با روغن حنظل❗❗❗

هندوانه ی ابوجهل (در صحرا و اطراف قم هم زیاد وجود دارد) و آن هندوانه ی ریزی است بسیار تلخ با قدرت میکروب کشی قوی.

میکروب دندان با آنتی باکتریال های معمولی کشته نمیشود بلکه با روغن هندوانه ی ابوجهل ازبین میرود. اگر باکتری های دندان کشته شود دندان مانند دیگر استخوان ها خود را ترمیم می کند. اگر شما می بینید که دندانتان ترمیم نمی شود علت این است که دندان شما باکتری دارد، این باکتری ها همواره دندان های شما را می خورد و در روایتی آمده است که: غذای این باکتری ها استخوان است.

برای درمان این باکتری ها به دستور عمل زیر توجه کنید:

پوست هندوانه ابوجهل را گرفته و آن را خرد کنید و مختصر روغنی (کنجد یا روغن زیتون) به آن اضافه کنید، و آن را در معرض آفتاب قرار داده، بعد از دو روز تبدیل به آب می شود، سپس آن را با یک پارچه صاف کرده و آن را روی آتش قرار دهید تا آبش بخار شود و روغن آن باقی بماند.

⭕طرز استفاده⭕

یک نخ کتان در سوراخ دندان بگذارید و آن را به روغن حنظل آعشته کنید. سه شب این کار را تکرار کنید ان شاءالله دندان پرشده و بازسازی می شود.

⭕تسکین درد دندان با روغن حنظل⭕

برای تسکین درد دندان روغن حنظل (هندوانه ابوجهل) را در سمتی که دندان درد میکند بچکانید.

من سبزم 🌱با طلوع خورشید از نور الهی تغذیه میکنم و شکوفا میشم 💚☀️ خدایا شکرت که در قلبم هستی💗
کسی تابحال از این کار نتیجه گرفته؟!

از این نمیدونم ولی برای درد دندون شنیدم عالیه

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از این نمیدونم ولی برای درد دندون شنیدم عالیه

به همین روش باید انجام بشه برای تسکین درد؟

من سبزم 🌱با طلوع خورشید از نور الهی تغذیه میکنم و شکوفا میشم 💚☀️ خدایا شکرت که در قلبم هستی💗
2728

من روغن حنظل دارم

یه ۱۰۰میلیونی افتادم جلو

از فردا به همه دندونامون میزنم😄

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
من روغن حنظل دارم یه ۱۰۰میلیونی افتادم جلو از فردا به همه دندونامون میزنم😄

😂 برو عشق کن 🤣

روغن حنظل رو چه استفاده دیگه ازش میشه کرد؟

هیچ فایده ای نداره  تا دندونت خرابتر نشده سریع برو درستش کن

تجربه‌ای دارین ازش؟

دندانپزشکم فعلآ نوبت نداد بهم، یه بار پیش یکی جز دندون پزشک خودم رفتم، دندونمو بد عصب کشی کرد 

2738
تجربه‌ای دارین ازش؟ دندانپزشکم فعلآ نوبت نداد بهم، یه بار پیش یکی جز دندون پزشک خودم رفتم، دندونمو ...

اره خواهرشوهرم برای پسرش از اینکارا میکرد 

آخر هم بردش دندونپزشکی 

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️
😂 برو عشق کن 🤣 روغن حنظل رو چه استفاده دیگه ازش میشه کرد؟

تو زمان کرونا بابام برام گرفت گفت قرقره کن

نمیدونم والا

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉