2737
2734
عنوان

جای مامانم با بابام عوض شده 🥺🥺

293 بازدید | 20 پست

مامانم صبح زود تا شب میره سرکار و کلا مرخصی ام ندارن 

و اون مکانم خیلی بهشون بی احترامی میکنن جوری که حق اینو ندارن موبایلشون همراهشون باشه و حقوقشم خیلییی کمه 

در حالی که ما اصلا وضعمون بد نیس و نیازی به این یه مقدار پول نداریم 

اصلا دلم نمیخواد مادرم چنین جایی بره کار 

دوس ندارم مامانم خسته شه 

ولی برعکس بابام صبح تا شب تو خونس و گاهی عین موش و گربه میشیم باهم😐😂 (شغل داره ها ولی الان نمیره) 

هر چی منو پدرم به مامانم میگیم نرو اصلا انگار نه انگار

دلم میخواست مث قبل مامانم خونه بود وقتی ام که میاد خستس میخواد بخوابه😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
این ی واقعیته ولی مامانت داره خودشو با کارش سرگرم میکنه از محیط خونه دوربشه

چه واقعیتی؟ 

اره دوس داره همش مشغول باشه 

ولی وقتایی که بهش نیاز دارم و بهش زنگ میزنم و کسی جواب نمیده تا اخر شب واقعا ناراحتم میکنه

2740
با کارش خوشه سرگرمه. منم خسته میشم ولی دوجا کارمیکنم.حالم اینجوری بهتره

هعی ولی من دلم اون زندگی قبلی رو میخواد که همه جا میرفتم اما الان همش باید بشینم تو خونه چون مامانم هیج جا نمیتونه بیاد

خیلی عجیبه چطور حاضره از صبح تا شب بره سرکار با حقوق کم در صورتیکه نیاز مالی هم ندارین و عجیبت تر و بدتر اینکه بهشون بی احترامی هم می کنن

واقعا انگیزه مادرت چیه

خب اگر می خواد مشغول باشه هزار جور مشغولیات مفید هست یا اینکه بره حداقل سرکاری که ساعتش کمتره و بهشون بی احترامی هم نمیشه. 

خیلی عجیبه چطور حاضره از صبح تا شب بره سرکار با حقوق کم در صورتیکه نیاز مالی هم ندارین و عجیبت تر و ...

اره دقیقا با خیلی کارا میتونه خودش رو مشغول کنه ولی بیخیال اینجا نمیشه

همم بهمون میگن مامان تو دو دستی اینجا رو چسبیده🥲

مثلا گاهی رفیقام بهم میگن هیچوقت ندیدیم یه روز مامانت بهت زنگ بزنه، پس مامانت کجاس؟ و منم روم نمیشه اصلا بگم کجاس و کجا کار میکنه 

اما حرفای من هیچ فایده ایی نداره

2706