2737
2739
عنوان

اگه نامزدتون بیشتر از یه ساعت

531 بازدید | 21 پست

آنلاین باشه تو یه برنامه ای اینم بدونید ک باهم چت نمیکنه بهش میتوپید و حساسیت نشون میدید یا به عکس؟

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید 

دلیلشو میپرسم

آدم‌های‌موقتی‌همیشه‌درس‌های‌دائمی‌بهت‌میدن...🤍                    .              .              .              ‌.              .             .            🏋🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏇🏻🚵👩‍👧👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻🌱🐈‍⬛☕️🎶🧘🏻‍♀️🍕🛒🫶🏻                                                                     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
ن خب شاید کار داره ،شاید داره کلیپ میبینه تو برنامه یا هرچی من خودم یکسره آنلاینم باید بهم شک کنن؟

درسته 

پرسیدم داره ....مینویسه مربوط به شغلشه

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید 

یعنی به جز شما هیچ کسی رو نداره برادری خواهری پدری رفیقی ؟فقط و فقط باشما صحبت میکنه 

اگر فقط با خودت حرف میزنه اره ازش بپرس اما در غیر این صورت با پرسیدن این سوال فقط اذیتش میکنی

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 
2706