2733
2734

چهار ساله اومده تو خانواده همسرم من ده ساله.دو سال بنده بزرگترم از اول سعی کردم محبت کنم تا باهم خوب باشیم چون نه خواهرشوهر داریم نه جاری دیگه.کلا آدم سردیه اصلا نمیجوشه برعکس من که خیلی خونگرمم.هربار میاد خونم چند مدل غذا و دسرو... درست میکنم به خودش شوهرش کلی تعارف میکنم احترام می‌ذارم صحبت میکنم تا به مهمونم خوش بگذره البته من با همه اینجورم شخصیتم اینه اماااااا...بعد از چند بار دعوت کردن که ما یبار میریم خونش اصلا نه یامن نه با همسرم درست و حسابی احوالپرسی هم نمیکنه اصلا حرف نمیزنه تحویل نمیگیره برای غذا اصلا خودش و تو زحمت نمیندازه فقط یه مرغ اونم آبپز بخدا برای شکمم نمیگم از برخوردش ناراحتم همون غذایی که مال خودشون بوده به ساده ترین شکل ممکن میاره بااینکه وضعشون خوبه حتی چینیاشو نمیاره همون آرکوپال دمدستی... اصلا تعارف نمیکنه که بخورید حتی سفره میندازه نمیگه بفرمایید....کلا هم حرف نمیزنه تا ما پاشیم بیایم.بخدا دلم خیلی ازش گرفته الان من می‌خوام افطاری دعوتش کنم نمیدونم چه مدلی برخورد کنم هرکار میکنم نمیتونم شبیه اون باشم بازم چند نوع غذا و احترام و محبت و...شما باشید خدایی ناراحت نمیشید؟؟؟اگه آره چه برخوردی میکنید؟خواهرانه راهنمایی کنید توروخدا حمله نکنید 

اینجا حرف اول و آخر و تاریخ عضویت هرکس میزنه.یچیزی مثل شناسنامه برای هویت افراد... بسیار مهمه

دیگ اخلاقش اینجوریه دست خودش ک نیست کمتر باهاش رفت و آمد کن اذیت نشی 

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                              سپاس یزدان دختری ایرانی ام/یگانه پرستم  اهورایی ام      بی نام تو وطن نیز نام و نشان نداردکوروش بزرگ♥️      چو غرش شیران گذشت و رفت عوعوی سگان شما نیز بگذرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

اولاینکه خب اینقدر رفت وامد نکنين  خب

بعدم منم تومهموتیام از ارکومال استفاده میکنم 

چینی نمیارم یعنی بی احترامیه یا بی کلاسی؟

جدی بگیده؟

دعای خیرچیه؟😑من هردعایی میکنم خدامیگه خیر،این دعای خیره😂😁😁

دقیقا مثه منو جاریم البته اونم تو غذا کم‌نمیذاشتا اما انقدر سرد برخورد میکردن ادم‌پشیمون میشد از رفتن

یا مثلا میومد خونمون من میرفتم استقبال جلو در 

ما که میرفتیم اون ته پذیرایی وایمیستاد از همونجا سلام میکرد اصلا تعارف نمیکرد بفرمایین و ...

من اینارو از بیشعوری و بد تربیتیش دیدم چون با همه همینه 

چندساله دیگه دعوتش نمیکنم

اگه از پرپر شدن هموطنای بی گناهت خوشحالی ،یا به نطفه ت شک کن یا به لقمت😏                                                     گفتند دنیا، دنیای مذاکره است نه موشک.... ما زبان دنیا را بلدیم.... اما سردار مارا با موشک زدند....
به نظر من دعوتش نکن.خودت هم راحتی

نمیشه آخه برادر شوهرم خودش خوبه همسرم میگه بخاطر برادرم باید اونم تحمل کنیم 

اینجا حرف اول و آخر و تاریخ عضویت هرکس میزنه.یچیزی مثل شناسنامه برای هویت افراد... بسیار مهمه

عزیزدلم هر کس تو یه خانواده ای بزرگ شده شاید روابط اجتماعی خانوادشون کمه نباید انتظار داشته باشیم همه اونجور که ماهستیم باشه حتی اگه خودتون واقعا عالی و بیست هستین باید بپذیریم نباید از بقیه توقع داشته باشیم اون که از شما نخواسته اینجور رفتار کنید گلم 🌷

ببین کاملا واضحه که نمیخواد رابطه داشته باشید پس منم دعوت نمیکنم و اگه دعوت کرد نمیرم و یه چیز دیگه اگه نشد قطع رابطه کنم همون رویه خودمو ادامه میدم و میپذیرم که اونم شخصیتش این مدلیه و باهاش کنار میام

مثل خودت که میگی نمیتونم اونم نمیتونه

عزیزم دعوت نکن

حتما درونگراس و از رفت و امد خوشش نمیاد فقط از سر وا کنی،دعوت میکنه

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
اولاینکه خب اینقدر رفت وامد نکنين  خب بعدم منم تومهموتیام از ارکومال استفاده میکنم  چینی ...

چینی باکلاس تره خب 

من واسه مهمون یا مهمونی های ویژم‌چینی میارم 

واسه مهمونی های دورهمی یا یهویی ارکوپال

اگه از پرپر شدن هموطنای بی گناهت خوشحالی ،یا به نطفه ت شک کن یا به لقمت😏                                                     گفتند دنیا، دنیای مذاکره است نه موشک.... ما زبان دنیا را بلدیم.... اما سردار مارا با موشک زدند....
2706