2737
2739

از کرمانشاه بخواییم بریم 

همسرم میگه حداقل 2 میلیون برا بنزین، 5 میلیون هم برای خرج خودمون  

خیلی دوس دارم بریم اما فعلا پول نیست 😢  

به نظرتون چفذر باید داشته باشیم؟  

سوئیت های شمال از شبی چند شروع میشه؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط در صورتی پنج تومن خرجتون میشه که غذا نون پنیر بخورید و شب تو پارک بخوابید.

سوییت با موقعیت خوب اصلا زیر ۲ تومن حساب نکنید.

لونه مرغ شاید ۷۰۰،۸۰۰ پیدا بشه.

اونم نه این وقت سال. 

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
2731

سبک زندگی متفاوته

یکی چادر میزنه 

یکی اتاق میگیره

یکی ویلا میگیره

همشم شدنی هست 

همشم خوش میگذره 

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
2740
واقعا ؟

اره شمال تو عید و روزای تعطیل قیمتاش سر به فلک میزنه

مگه اینکه برید چادر بخوابید و غذا و خرید هم نداشته باشید

همه چی با خودتون ببرید

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
برا مازندران چفذر پول باید باشه؟ 

ازین کلبه جنگلی ها ۲ تومن شبی هست ۱ تومن هم هست

تو روستا بخوای اجاره کنی شبی ۷۰۰ ۸۰۰ هم هست

ولی کلا شبی ۱ و ۵۰۰ در نظر داشته باشید 

خوراکی هم قیمت هاش مثل بقیه جاها هست فضایی نیست

2706