2737
2734
عنوان

عفونت مکرر گوش کودک

33 بازدید | 4 پست

سلام مامانا کسی تجربه ای مشابه داره ک گوش بچه اش مکرر عفونت کنه حتی بعد عمل لوزه؟از تجربیاتتون لطفا بگید

کدورت های واقعی رو دور نریزید،آدم ها عوض نمیشوند، کسی ک پارسال آزارتان داد،امسال میتواند نابودتان کند،واقعیت های تلخ رو جدی بگیرید.....
دختر من همش گوش درد بود میبردم دکتر میگفت التهاب داره انتی بیوتیک میداد خوب میشد علتشم آلرژی بود فصل ...

بعد سرماخوردگی دچار التهاب گوش میشد؟علایم آلرژیش چی بود ؟

والا پسر منم از مهر ک رفت مدرسه بعد هر سرماخوردگی دچار عفونت گوش شده ۴بار تا الان حتی یبار بستری شد بخاطر عفونت گوش دکتر گفت از لوزه ست ۴۰روز پیش لوزه رو عمل کردیم ولی تا سرما خورد باز التهاب کرد گوشش الان خودم احساس میکنم اینم آلرژی داره

خیلی نگرانم 

کدورت های واقعی رو دور نریزید،آدم ها عوض نمیشوند، کسی ک پارسال آزارتان داد،امسال میتواند نابودتان کند،واقعیت های تلخ رو جدی بگیرید.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعد سرماخوردگی دچار التهاب گوش میشد؟علایم آلرژیش چی بود ؟ والا پسر منم از مهر ک رفت مدرسه بعد هر سر ...

والا یهو تب شدید میکرد بعد به گوشش دست میزد زیر یه سال بودا دکتر تشخیص الرژی داد یه دارویی داد که تحریمه کلی باید میگشتیم زادیتن بود اسمش اونو میدادم مریض نمیشد تا تموم میشد دوباره مریض میشد

لطفا برای شادی روح پدرم یه صلوات بفرستید❤
2728
والا یهو تب شدید میکرد بعد به گوشش دست میزد زیر یه سال بودا دکتر تشخیص الرژی داد یه دارویی داد که تح ...

عزیزم الان چند وقتشه؟

خدا حفظش کنه