2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خدا رحمتش کنه

احساست طبیعیه

من یکسال اول به زور میتونستم جایی برم

خیییییلی خیییییلی کم جایی رفتم

و بعد از فوت مادرم دیگه آدم قبلی نشدم.دقیقا انگار خودم از درون مردم😢

خیلی سخته، میتونم درکت کنم

از صمیم قلب از راه دور واست دعا میکنم که خدا به قلبت آرامش بده

آرزو میکُنم حالِت مثـِ ذاتِت باشه😊
2740

عزیزم خدا مادرتونو رحمت کنه و صبرت بده...

تا یه مدت جایی نرو ک این دوره سوگواریت طی بشه...چون صبر و تحمل آدم تو این مواقع کم میشه بعد با کوچکترین حرف ممکنه واکنش نشون بدی و ب ضررت تموم شه..ب شوهرت بگو حالم بده دوس دارم یه مدت تنها باشم کسی کاری ب کارم نداشته باشه

عزیزم خدا مادرتونو رحمت کنه و صبرت بده...  تا یه مدت جایی نرو ک این دوره سوگواریت طی بشه...چون ...

اوایل انگار تو شوک بودم چون مرگش خیلی اتفاقی بود باورم نمیشد ، الان هرچی بیشتر میگزره ،بی حوصله تر میشم اصلا حوصله ندارم جایی برم یا کسی خونمون بیاد ، مخصوصا خانواده شوهرم همیشه با حرفاشون داغونم می‌کنند ، همش در مورد ارث مادرم حرف میزنند دلم میخواد کتکشون بزنم

خدا صبر بده چرا از اونا متنفری!؟؟ مگ اونا مقصرن  همه یه روز میمیرن سعی کن قبول کنی وگرنه سخت ...

نه مقصر نیستند ولی جای دلداری ،دنبال فوضولی و ارث میراث مادرم هستند که همه رو به نام برادرم زده بود همش تیکه بارونم میکنند در حال که من به خاطر مرگ مادرم ناراحتم ، کلا با بی ملاحظگیشون مادرشوهرم هفتاد و پنج سالشه دنبال ژل و بوتاکس بعدمادر من که فقط شصت سالش بود میگه مادرت عمرش همینقدر بود حرفاش لج دراره 

اونا چکار به ارث شما دارن مستقیم بهشون بگو حرف نزنن

عین لاشخور میمونند، با این که خودشون پولدارند ،عین کفتار میمونه،اگه حرف حالیش میشد که میشد تحملش کرد موضوع اینه که خودش صاحب برحق، اختیاردار  مالک پسر و عروس و خانواده عروس میدونه

2706