2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بیخیال...هر چی هست با همون خوش باش... خیلی از ما آدمها گاها این افکار رو داریم، ولی زمان آنقدر داره سریع میگذره، به فکر مسایل مهمتر باید بود.. .خودمو میگم، کی می‌دونه من چند روز دیگه هستم تو این دنیا... شاید مدت کوتاه، اونموقع دیگه وقتی رفتم واقعا اهمیتی نداره اون دنیا من کدوم کارو نکرده بودم..

2740
الکی که نمیشه خوش بود🫠دلیل میخواد

بله موافقم ..دلیل میخواد... بهش میگن معنی زندگی، بگرد ببین معنی زندگیت رو تو چی پیدا میکنی، گاهی خودشناسی میشه معنی زندگی، گاهی رابطه با خداوند، گاهی فرزند گاهی...برا هر کس متفاوته..ولی هر کسی می‌تونه یه معنی پیدا کنه با همون شرایط زندگی که داره....

عزیزم منم همین حس داشتم و هنوز گاهی میاد سراغم ، رک بگم این زندگی تو خواب دیده بودم سکته میکردم تو مجردیم، اما بعد چند سال حرص خوردن و مریض شدن فهمیدم که باید به چیزایی که داری توجه کنی مثل همسر خوب مهربونم مثل بچه خوشگل و سالم،هر روز صبح دستتو بذار رو قلبت برو تو تراس خونه بایست بگو خدایا عمیقا برای داشتن .....سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم 

انقد شکر گزاری کن که دیگه حسرت کشیدن نیاد سراغت، من تفریح بزرگم این روزا اینه که صبحا یه سریالی که با همسرم دوس داریم دانلود کنم شبا سر شام دوتایی ببینیم ،با بچمون بازی کنیم ذوقشو کنیم ،برای بانمکی حیوون خونگی مون ذوق کنیم برای جوونه زدن گلدونی که خشک شده بود،واسه اینکه سرساعتی که میخواد برگرده خونه هر روز برم دم در استقبالش و بغلش کنم بدون اینکه خسته بشم،من آدمی ام که با چیزای کوچیک شاد میشم خداروشکر میکنم که این حس تو قلبم کاشته،بقیه زندگی هم به خدا توکل میکنم و امیدم فقط ب خداست و می‌دونم که یه روزی همه چیز عوض میشه،یاد بگیر تو لحظه زندگی کنی وگرنه زندگی مثل مار میپیچه دوز گردنت با حسرتا و حسادتا ذاغونت می‌کنه،هرکسی جای من بود خودشو میکشت من زندگی مرفه ای داشتم خونه بابام و متاسفانه تو زندگیم چندتا بدبیاری بزرگ آوردم از لحاظ مالی اما خوشحالم که تیکه پاره شدم ولی دووم آوردم و کی می‌دونه سیب زندگی من قراره چند تا چرخ بخوره تا به زمین برسه،بهت توصیه میکنم تو هر موقعیتی هستی بهترین خودت باش🤍

2706