2737
2734

مامانم یه دختر خاله  داره خیللی وضعشون توپه. 

امشب مامانم بعد سالها دعوتشون کرد من نرفتم ولی خوب جو سنگینی هست به نظرم. 

اصلا این رفت و امدها نباشه بهتره کی چی بشه مثلا؟ 

کل زندگی ما پول یه مبل اونا نیست. 

نظرتون؟ 

اونی که پایین تره اذیت میشه اگه دل بزرگی نداشته باشه و بخواد حسادت کنه و چشم روهم چشمی 

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اصلا اینطوری نیست مهم انسانیت ظرف مقابل هست مواصلاتی به به دارایی کسی توجه نمی‌کنیم به ذاتشو انسانی‌اش مدنظرمون هست

خواهر خوبم هرکجای دنیابری هرلذتی روبچشی بنبسته💚💚 روزگار مجبورت میکنه ی روزی ی جایی که اشک میریزی وبغض بدی درگلوداری برگردی درخونه ی اهل بیت🩵🩵🩵 وقتی پناهی نداری پناهگاه تو اهل بیت میشه  💖💖💖 تنهاراه امام حسین هست که گمراه نخواهی شد🩵🩵🩵سلام خدا برشاه خراسان علی ابن الموسی الرضا 💖💖💖💖
2740

درسته اکثراچیزهاباپول درست میشه اما خداروگواه میگیرم تجربه دارم درمان خیلی دردهانیست

هرچقدرم پولدارباشی باید خاکی باشی واستاده درمقابل خدا وبنده خدا

خواهر خوبم هرکجای دنیابری هرلذتی روبچشی بنبسته💚💚 روزگار مجبورت میکنه ی روزی ی جایی که اشک میریزی وبغض بدی درگلوداری برگردی درخونه ی اهل بیت🩵🩵🩵 وقتی پناهی نداری پناهگاه تو اهل بیت میشه  💖💖💖 تنهاراه امام حسین هست که گمراه نخواهی شد🩵🩵🩵سلام خدا برشاه خراسان علی ابن الموسی الرضا 💖💖💖💖

اونایی که پول ندارن باید اعتماد به نفس داشته باشن و توجه کنن که پول فقط یه نعمته که خدا به اونا بیشتر داده و میتونه به ما هم بده پس دلیلی نداره خودمونو از اونا پایین تر بدونیم

من دوس دارم  حس میکنم ارتباط با کسایی که از هر لحاظ حالا چه مالی چه تحصیلی چه هنری و .....خیلی ...

اخه پدر زحمت کش من در استانه شصت سالگی یک دهم دارایی شوهر دختر خاله مامانم رو نداره از چی مشورت بگیره؟ 

تازه بره از یه جوان چهل ساله بپرسه راز موفقیتت چیست؟ 

اونایی که پول ندارن باید اعتماد به نفس داشته باشن و توجه کنن که پول فقط یه نعمته که خدا به اونا بیشت ...

اخه من منظورم اینه با همسطح خودمون رفت و امد کنیم شاید نقطه اشتراکی پیدا بشه. 

2706