2737
2739

بچه ها ما یک سار بیشتره عقد هستیم 

شوهرم تو خلوت خیلی از نظر عاطفی خوبه باهام 

ولی تو جمع حتی نگاهمم نمیکنه بیشتر سرش تو گوشی هست صحبت نمیکنه باهام انگار وجود خارجی ندارم . خیلی کلافه ام از دستش 

همین ادم تو خلوت پر حرف ترین هست و کل خاطرات زندگیش رو برام گفته

چرا اینجوریه بنظرتون دیوونه شدم از بس باهاش حزف زدم ولی بازم تغییری نکرد

خیلی خوبه دگ تو خلوت صمیمی تو جمع رسمی 

حالم ب هم میخوره زن و شوهرا تو جمع رخت خواب پهن میکنن 

امیدوارم بتونم با جون و دل کمک کنم و در زمینه ای که میدونم نظر بدم و راهنمایی کنم و از خدا همینو برای خودم میخوام امیدوارم اینجا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خیلی خوبه دگ تو خلوت صمیمی تو جمع رسمی  حالم ب هم میخوره زن و شوهرا تو جمع رخت خواب پهن میکنن& ...

منم دوس ندارم تو حلق هم باشیم ولی ن که دو تا غریبه باشیم من واقعا حوصلم تو جمع سر میره نمیدونم چیکار کنم از کنارش پاشم برم حای دیگه درست نیس 

پیشش هم میشینم اینجوری

تو جمع چیکار کنه ؟ شوهر منم دوس نداره ت جمع صمیمی باشه باهام . چون تو خلوت اوکیم . خودمم مشکلی نداره . اون انتظاری ک دارم تو خلوت برطرف میشه دیگ چیکار دارم تو جمع باشع

عموم هر بار نصف شب بیدارم میکنه و با نگرانی میپرسه. چرا ظهر جمعه منتظرت بودم نیومدی خونه باغ ؟و من میترسم بهش بگم تو صب جمعه فوت شدی ... 
2740

یکیو میشناسم ب زنش تو خلوت خیلی محبت میکنه و حتی زن ذلیلی میکنه اما جلو جمع حتی ب زنشم تذکر داده تو جمع اصلا ب زنش محل نمیده عاطفی نیس ک مثلا بقیه نگن وای چقد زن ذلیلی و از این حرفا شاید شوهر تو مث همسر ااون خانمه باشن

منم دوس ندارم تو حلق هم باشیم ولی ن که دو تا غریبه باشیم من واقعا حوصلم تو جمع سر میره نمیدونم چیکار ...

خب باهاش صحبت کن 

اینجودیم زشته فک میکنن با هم مشکلی دارید وقتی خیلی سرده 

امیدوارم بتونم با جون و دل کمک کنم و در زمینه ای که میدونم نظر بدم و راهنمایی کنم و از خدا همینو برای خودم میخوام امیدوارم اینجا 
2706