2733
2734
عنوان

دیشب

148 بازدید | 9 پست

خوابای بدی میدیدم 🤣🤦‍♀️

⚘صلوات برام بفرست به حاجتم برسم  اگه فرستادی  خدا حاجت روات کنه ⚘ اگه راهی واسه حاجت روایی داری و خودت امتحانش کردی حتما تو یکی از تاپیکام برام بنویس  دعات میکنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
معنی نداره فکر کنم تا حدودی عادیه🙄

🤣

خواب میدیدم یکی از پ فامیل دنبالمه 

امروز بدجوری توجهش به من بود من شاخ درآوردم چپ میرفت راست میرفت 

خداحافظی و سلام می‌کرد همش میخواست با من حرف بزنه 🤣😅🤦‍♀️

⚘صلوات برام بفرست به حاجتم برسم  اگه فرستادی  خدا حاجت روات کنه ⚘ اگه راهی واسه حاجت روایی داری و خودت امتحانش کردی حتما تو یکی از تاپیکام برام بنویس  دعات میکنم 
🤣 خواب میدیدم یکی از پ فامیل دنبالمه  امروز بدجوری توجهش به من بود من شاخ درآوردم چپ میرفت ر ...

😂😂 احتمالا قبلا هم همین طور بوده رفتارش ، فقط شما بخاطر خوابت زیادی دقیق شدی رو رفتارای امروزش

بهرحال خیره😈

2740
😂😂 احتمالا قبلا هم همین طور بوده رفتارش ، فقط شما بخاطر خوابت زیادی دقیق شدی رو رفتارای امروزش به ...

نمیدونم والا 

این خیری که شما گفتی تن و بدنم لرزید 🤣

مثبت حیژده بود الن؟

خوابم بله 😅