2733
2734
عنوان

اسم پسراش:کارون و کاسپین

206 بازدید | 15 پست

نظرتون؟

اسم بچه های یه فمینیست تو اینستا😐

زیبا ترین روز زندگیم روزی بود که سروش صحت رو دیدم📚🍃💚زبان و ادبیات انگلیسی میخونم و دختری هستم عاشق ادبیات،کتاب،سینما و زبان 📚🥰✨️حوزه مطالعاتیم👈ادبیات اروپا و فلسفه غرب🤍لطفا کتابام و لپتابم رو هیچ وقت از من نگیرید.با تشکر😃🤝

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

قشنگه خوشم اومد

یه هنرمندی هم بود اسم دختراشو گذاشته بود افرا و سپیدار اونم بسی باکلاس بود

رَهِ آسِمان دَرون است .... ☁️                                                   
2740
اسم اصیل ایرانی گذاشته دیگه مگه چیه

اشکالی نداره ولی برام جالب بود نشنیده بودم تاحالا🥲

زیبا ترین روز زندگیم روزی بود که سروش صحت رو دیدم📚🍃💚زبان و ادبیات انگلیسی میخونم و دختری هستم عاشق ادبیات،کتاب،سینما و زبان 📚🥰✨️حوزه مطالعاتیم👈ادبیات اروپا و فلسفه غرب🤍لطفا کتابام و لپتابم رو هیچ وقت از من نگیرید.با تشکر😃🤝
یاد اسپری خوشبو کننده دستشویی کاسپین افتادم:)

🫠😂😂😂بیچاره

کارون قشنگه  هامونم دوست دارم ولی کاسپین نه

کارون قشنگه واقعا؟

اتفاقا من کاسپین بهتر میتونم تحمل کنم

2706