2737
2734
عنوان

آقایون صادقانه جواب بدین اگه بفهمین اونی ک میخواین باهاش رل شین

| مشاهده متن کامل بحث + 370 بازدید | 34 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جرئت داری با کسی دوست شی ک ۵ تا برادر داره

وقتی دوست شم قطعا هم باهاش ازدواج میکنه و فقط مرگ میتونه جلومو بگیره بگیش بهانست قسمت و نشد و به درد هم نمیخوریم و...

مرد😑اونقدر فروتن هستم که بدونم از هیچکس بالاتر نیستم اما اونقدر عاقل هستم که بدونم با بقیه فرق دارم.                             عاشق حیوانات،عاشق بازار های مالی (فارکس،بورس،ارز دیجیتال،طلای آب شده)عاشق کامپیوتر😑شهریوری درونگرا،مغرور،از خود راضی، لجباز و یک دنده،کینه ای😑
2731
امضاتون پر از ویژگی های اخلاقی مثبته😐👌💔

بد یا خوب همینم بدون ماسک و روتوش😑

مرد😑اونقدر فروتن هستم که بدونم از هیچکس بالاتر نیستم اما اونقدر عاقل هستم که بدونم با بقیه فرق دارم.                             عاشق حیوانات،عاشق بازار های مالی (فارکس،بورس،ارز دیجیتال،طلای آب شده)عاشق کامپیوتر😑شهریوری درونگرا،مغرور،از خود راضی، لجباز و یک دنده،کینه ای😑
2740
من دوس دارم با دختر پرورش گاهي ازدواج کنم که تنها باشه  ۵ تا برادر دیگه جای خود داره

چرا تنها ؟ اینجوری دختر تنها باشه شما اجازه میدی هر برخوردی باهاش داشته باشی داداش داشته باشه حداقل میترشی

کاربری دست ۲ باره
2706