2733
2734
عنوان

بیاید هر چی موضوع عجیب و ترسناک دور و برتون هست رو بگید ..

| مشاهده متن کامل بحث + 471 بازدید | 66 پست
حتما تعریف کن من مشتاقم

شاید ترسناک نباشه واست اما من اون لحظه ترسیدم خدایی هیچ نمیدونم چی بود

رفته بودیم شمال مشهد ما ن مهمون خونه ن هتل چیزی نگرفتیم  شباا تو جاده مثلا پارکی چیزی ت چادر مسافرتی

بعد ی بار تو ی پارک ک خوابیده بودیم شمالم  بدخواب بودمم اصلا نمتونستم جای خفه بخابم اون موقعم ن گوشی داشتم ن چیزی نمیدونسم با چی خودمو مشعول کنم چن باری بیرونو نگاه کردم کسیم نبود مسافرای دیگم بودن ولی ساکت ت چادر اما کامل نرفتم بیرون چادر ترسیدم بالاخره نصف شب 

نمیدونم چجوری میشه تو چادر قسمت کناریش خوابیده بودم ی سایه دیدم انگار بچه بود قد کوتاه اما اخه نصف شب بچه چیکار میکنه ت پارک تنها بگرده بعد  احساس کردم یکی نیشگون گرف اونم خیلی بد پریدم مامانمم همراهم بیدار شد گف چیشد گفتم نمیدونم بخدا نیشگون گرف انگار یکی گف توهم زدی کی داخل چادر نیشگون بگیره تو رو   اخه مگ میشه چادر ب اون ضخیمی کسی نیشگون بگیره از بیرون بعد بیکارن از این حرفااا🤦‍♀️

من به خواسته هایم قول رسیدن دادم🌈
من شمالیم. تا حالا نه بین رفیقام که روستایین و نه بین آشناها هیچکس ندیده. 

قدیمیا منظورمه مادربزرگ پدربزرگاتون تاحالا تعریف نکردن واستون؟

واس ما که خیلی خاطره میگن از اون زمان تو روستا ها

تو نگو همه به جنگند و ز صلح من چه ايد؟/تو يكي نِه اي، هزاري، تو چراغ خود بر افروز

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

قدیمیا منظورمه مادربزرگ پدربزرگاتون تاحالا تعریف نکردن واستون؟ واس ما که خیلی خاطره میگن از اون زما ...

نه چیزی نگفتن

"انزوا را به وابستگی ترجیح میدهم. وقتی وابستگی از بین رود، انسان وارسته می شود" "ملتی هستیم که هنوز خشنونت رو مردونگی، حماقت رو نجابت، شادی رو هرزگی، دزدی رو زندگی میدونیم؛ راه درازتری تا انسانیت داریم. و راه دراز تری تا آرامش و عشق..." "مدرسه که میرفتیم، هربار که دفتر مشقمون رو جا می ذاشتیم معلممون میگفت: مواظب باش خودتو جا نذاری! ما می خندیدیم و فکر می کردیم نمیتونیم خودمونو جا بذاریم! بزرگ که شدیم بارها و بارها خودمو جا گذاشتیم؛ توی یه کافه، توی یه خیابون، توی یه شعر..."  
نه  مازندران ولی یه رگ گیلانی دارم وایی میترسم برم اونجا  داستانی داری ازشون گل رز ؟!

زیااددد انقدر که پیرای فامیل تعریف میکنناا 

تو نگو همه به جنگند و ز صلح من چه ايد؟/تو يكي نِه اي، هزاري، تو چراغ خود بر افروز
شاید ترسناک نباشه واست اما من اون لحظه ترسیدم خدایی هیچ نمیدونم چی بود رفته بودیم شمال مشهد ما ن مه ...

وایی 

تو شهر ما پره از این کسایی ک تو چادر میخوابن

همشون ایجاد اذیت میکنن چون مثلا وسط جاده چادر میزنن 😐

نگو به جنا هم ازار میرسونن

وایی  تو شهر ما پره از این کسایی ک تو چادر میخوابن همشون ایجاد اذیت میکنن چون مثلا وسط جاده چ ...

دقیقااا یا تو پارک یا وسط جاده چادر میزدیم

بابام گف تابستونه هوام خوبه نیاز ب مهمون خونه هتل نیس 

نمیدونم 

ینی جن بوده😐😐

خو میترسم الان بخام تعریف کنم بیشتر خودم میترسم😬😂

خدانکشتت🤣بخدا اون صحنه ک بچگی اتفاق افتاده تعریف کردم اومد جلو چشمم الان چجور بخابم😑

خدانکشتت🤣بخدا اون صحنه ک بچگی اتفاق افتاده تعریف کردم اومد جلو چشمم الان چجور بخابم😑

هموننن الان من زیر پتوعم هی یه چشممو میارن از پتو بیرونو نگاه میکنم تک تک خاطره ها داره یادم میاد دستشویی هم دارم😐😂

2706