2737
2734
عنوان

بیاید یه چیزی راجب حس ششم بگم

316 بازدید | 44 پست

ببنید من خیلیاشونو امتحان کردم به الکی گفتم مثلا ساله بعد کنکور قبولم یا نه گفتن آره در صورتی که کنکوری وجود نداشته رنگ لباسم که نمیتونن تشخیص بدن با دوتا کاربری یه سوال پرسیدم دوتا جواب مختلف داده طرف یه بار یه خانمی اومد تو یه تاپیک گفت حس ششم نبودم الکی رفتم جواب میدادم 

اونایی که رنگ لباسو درست تشخیص میدن حرفشون به وقوع میپیونده به ندرت حس ششم هستن بعضیاشون چشم سومن یا موکل دارن یا ف.ال که همون موکله و این چیزا اصلا آثار خوبی تو زندگی نداره 

این ف.ال هوش مصنوعیم دروغه چندبار سوال پرسیدم با چند تا اکانت مختلف بود جواباش 

لطفا به خدا توکل کنید 

کجای کاری پری خانم 😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ولی کاربر شاباله درست میگه 

اره منم قبولش دارم .اونم ب هرکسی جواب نمیده

دوستان برای ازدواج خوبم واسم دعا کنید 🙏🙏🙏همسنای من همشون ازدواج کردن بچه بزرگ دارن .من خجالت میکشم پیش کسی برم و سنمو ب رخم بکشن یا حرفی از ازدواج بزنن ..خدایا تورو قسم میدم ب ابروی حضرت زهرا خودتت امسال ی بخت خوب نصیبم کن تا بدونن منم خدایی دارم 😭😭😭خدایااا کم اوردم دیگ‌ قلبم جای واسه زخم زبون نداره 💔💔
2731

لباس تنت سورمه ایه؟

✨ ﺑﺮﺍﯼ "ﺁﺩﻣــﻬﺎ" ﺧــﺎﻃﺮﻩ ﻫﺎﯼ "ﺧـــﻮﺏ" ﺑﺴﺎﺯ   ﺁﻧﻘـــــــﺪﺭ ﺑﺮﺍﯾﺸﺎﻥ "ﺧﻮﺏ" ﺑﺎﺵﮐﻪ ﺍﮔﺮ ﺭﻭﺯﯼ ﻫﺮﭼﻪ ﺑﻮﺩ "ﮔﺬﺍﺷﺘـــﯽ" ﻭ "ﺭﻓـــﺘﯽ" ....!! ﺩﺭ "ﮐﻨﺞ ﻗﻠﺒﺸـــﺎﻥ" ﺟﺎﯾﯽ ﺑﺮﺍﯾﺖ ﺑﺎﺷﺪ ..     ﺗﺎ ﻫﺮ اﺯﮔﺎﻫﯽ ﺑﮕﻮﯾﻨﺪ: "ﮐــــﺎﺵ ﺑـــﻮﺩ" ..!     ﻫﺮ اﺯﮔﺎﻫﯽ ﺩﺳﺖ ﺩﺭﺍﺯ ﮐﻨﻨــﺪ ﻭ ﺑﺨــﻮﺍﻫﻨﺪ "ﺑــﺎﺷﯽ" !     ﻫﺮ اﺯﮔﺎﻫﯽ "ﺩﻟﺘﻨـــﮓ" ﺑﻮﺩﻧﺖ ﺷﻮﻧﺪ ..      ﻣﯽ ﺩﺍﻧﻢ "ﺳﺨـــــﺖ" ﺍﺳﺖ ...     ﻭﻟـــــــﯽ ...ﺗﻮ "ﺧــــــــــﻮﺏ ﺑﺎﺵ.      حتى اگر كسى خوبى هايت را نديد ...      و هميشه قدر دان دل وسيع و مهربان خودت باش.  ✨💕 اگر حرفی زدم که کمکت کرد میشه برام یه صلوات بفرستی رفیق...🙏🍀⁦♥️⁩

اوایل که من عضو سایت شده بودم حس ششم فقط یه بازی بود که کاربرا راه انداخته بودن برای سرگرمی.

به مرور به لطف یه عده زود باور و بعصی دیگه، تبدیل شده به این که می‌بینید!!!!🤕

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2740
ولی کاربر شاباله درست میگه 

جدی؟خب یجا تگش کنید درخواست دوستیم قبول نمیکنه

دوستانپاور پوینت درست میکنم با قیمت خیلی خیلی پایین چون دلی هست  آقایون به هیچ عنوان درخواست دوستی ندن و تاپیکایی که بهشون مربوط نیست پست نزارن
نمیدونم خودتون تا به حال ازش جواب درست دیدید به ما گفتن چشم سوم داره 

جواب منو داد چند ماه دیگ نتایجش معلوم میشه

پناه برتو که بی صدا مرامیشنوی.. •الله•♥️                            آنچه مرا به درد آورد ، مرا ساخت 🤍
2706